4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt zapytanie o kable do monitorów odsłuchowych
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-03-2012, 20:50   #19
Marcinkiewicz86
..:: true Member ::..
  
 
Marcinkiewicz86's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Mar 2009
Miasto: Poznań
Wiek: 37
Postów: 2 168
Tematów: 9
Podziękowań: 207
THX'ów: 1 974
Imię: Marcin
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 53 (+)
Marcinkiewicz86 53
Odp: zapytanie o kable do monitorów odsłuchowych

Wg mnie powinienes kupic zwykle kable jack-jack monofoniczne w ilosci 2 sztuk dla kazdego kanalu osobny i bedzie w zupelnosci ok

np

PROEL DIE HARD KABEL 3M INST.WIECZYSTA GWAR. (2096266861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KABEL KLOTZ Amphenol JACK-JACK 6,35mm 3m (2118725668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Monster Standard 100 Instrument Cable 12ft. - Kabel instrumentalny | Gitary | akcesoria | przewody | ROCKMAN Sklep muzyczny- Instrumenty muzyczne, nagłośnienie, oświetlenie, akcesoria


I mozesz kupic ten pierwszy albo drugi i tez bedzie ok, tamten jest drozszy bo chyba dluzszy.

Ja bym sie nie zastanawial na stereo bym nie patrzal bo generalnie stereo to powstaje z monitorow i kazde bedzie miec swoj sygnal a TY i tak masz monofonie z kazdego kanalu z interfejsu to bezsensu to podlaczasz stereo jackami..takie moje zdanie.
Marcinkiewicz86 jest offline   Reply With Quote