4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie Lordis Club (Łódź)
Wątek: Łódzkie Lordis Club (Łódź)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-02-2012, 09:53   #37
sonkacs
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
sonkacs's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Feb 2010
Miasto: Holly Łódź
Postów: 324
Tematów: 16
Podziękowań: 25
THX'ów: 153
Imię: Tomasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 72 (+)
sonkacs 72
Odwiedź profil sonkacs na Facebook
Odp: Lordis Club (Łódź)

Cytat:
Napisał BASS4U Zobacz post
To sie dobrze przyjrzyj tym postom . Ty Kasia to byłaś kiedyś w Łodzi? zdaje sie że jesteś ze śląska , tak jak twój koleżka Swięty Grześ. Tak bardzo Ciebie też interesuje co sie dzieje na ulicach łodzi? Gdzie ja kiedykolwiek jade po jakiejś konkurancji? Jakiej konkurencji ? A kto tu jest dla mnie konkurencją?
Halo baza? Wszyscy zdrowi? Ty sie Grześ troche ogarnij bo Ci sie lejce pierd..... . Nie ładnie tak postępować, nie ładnie.
MASZ FILMIK Z CAŁEJ AKCJI ,Właśnie wstawili na fb .OBEJRZYJ SOBIE JAK BYŁO:

LORDIS_dj_MATUSH_best sound club.mov - YouTube
No impreza była dobra a co do zamieszania pod tym adresem nie jeden lokal jest w tej bramie... a co do samego klubu zastrzeżeń nie mam... a posty ludzi spoza łodzi... o łodzi i realiach są dosyć ciekawe... Łódź jest specyficzna... a piotrkowska to tzw deptak... dużo ludzi czasem zamieszania... i policji jest czasem więcej jak taksówek... dużo ludzi dużo grup ludzi... dużo klubów... konkurencja jest wiadomo... ale tez coś za coś... i każdy wybiera to na co ma ochotę... i to gdzie się dobrze czuje... coś może być boskie ale tez nie znaczy ze ktoś musi tam chodzić coś może być gorsze a mieć niepowtarzalny klimat... albo tez dla kogoś coś na wypasie może być po prostu nudne i zbędne... same licytacje...
__________________
sonkacs jest offline   Reply With Quote