4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Tworzenie DUBSTEPU
Wątek: Inne Tworzenie DUBSTEPU
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-02-2012, 01:11   #8
M!kE LoW
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
M!kE LoW's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Feb 2007
Miasto: Wrocław
Wiek: 34
Postów: 339
Tematów: 18
Podziękowań: 897
THX'ów: 306
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
M!kE LoW 1
Odwiedź profil M!kE LoW na MySpace Odwiedź profil M!kE LoW na Facebook Odwiedź profil M!kE LoW na Twitter Odwiedź profil M!kE LoW na Youtube Odwiedź profil M!kE LoW na Soundcloud.com Odwiedź profil M!kE LoW na Mixcloud
Odp: Tworzenie DUBSTEPU

Cytat:
Napisał Free44 Zobacz post
Witam.Chciałem w sumie pogadać ? No,chciałem usłyszeć Wasze opinie o piosenkach w stylu DUBSTEP. Zapewne to jest najtrudniejszy gatunek muzyki do tworzenia ,mam racje ?A można nawet go też tworzyć w programie o nazwie: FL STUDIO,ale zapewne jest cholernie ciężko to robić przy użyciu programu tylko,mam rację :D? I też zapewne wiadome jest to,że DUBSTEP się tworzy przeważnie z użyciem sprzetu :D ,bo łatwiej i szybciej,ttaa? Wiadomo ,że komu się spodoba muzyka w stylu DUBSTEP,to chcę ją tworzyć,ale to nie jest takie proste...
trochę głupie pytania ale odpowiem

1. przedstawienia operowe zdecydowanie trudniejsza miałem 72 ściezki do mixowania a bywało więcej, choć już widziałem tylko sesje w PT
2. można tworzyć w programie, zresztą po to one są, a czy to fl, czy PT czy logic twoja indywidualna decyzja
3. Nie mając sprzętu nie odpalisz programu, w końcu PC też sprzęt, a poważniej to jak wiesz co się robi na waldorfie, moogu, virusie to ci się przyda, choć koszta ogromne
4. szybciej bym nie powiedział, i łatwiej tez nie ale za to efekt może być syty
__________________
M!kE LoW jest offline   Reply With Quote