4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Kliczko vs Mormeck - Duesseldorf
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-02-2012, 17:21   #5
Hunter
⇒ Primary Awanturnik♣ ⇐
  
 
Hunter's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 37
Postów: 3 849
Tematów: 939
Podziękowań: 11 337
THX'ów: 41 866
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 47
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1350 (+)
Hunter 1350
Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350
Odwiedź profil Hunter na Facebook Odwiedź profil Hunter na Twitter Odwiedź profil Hunter na Youtube Odwiedź profil Hunter na Last.fm Odwiedź profil Hunter na Soundcloud.com Odwiedź profil Hunter na Mixcloud
Odp: Kliczko vs Mormeck - Duesseldorf

Cytat:
Napisał Deejay Paulo Zobacz post
wyluzuj gumkę w gaciach i spokojnie

NIE chodzi mi o to że nie mają w swojej wadzę równych sobie .
A chodzi tu o to że ich walki same w sobie nie są ciekawe nic a nic
zero nokautów zero jakiegokolwiek ciekawego widowiska
zero esencji boksu w tych walkach nic się nie dzieje i kończą się marnie na punkty .

To już nie ta waga ciężka co była kiedyś - przynajmniej dla mnie!
Ja jestem jak najbardziej wyluzowany. Nie obraziłem Cię ani nic, napisałem że widocznie nie rozumiesz boksu skoro piszesz coś takiego, co zresztą potwierdziłeś postem który cytuję.
Ich walki nie są ciekawe twierdzisz? A jakie walki dla Ciebie są ciekawe? Takie jak np Szpila z Hadziaganoviciem? Bo dla mnie takie walki są o wiele mniej interesujące niż chociażby Witka z Chisorą czy Władka z Haye'em, mimo że nie było w nich nawet żadnych knock-down'ów. Patrzenie na np. fenomenalny lewy prosty Wita, czy potężny prawy Władka to sama przyjemność. To jest właśnie esencja boksu!
Twierdzisz że w tych walkach nic się nie dzieje i kończą się marnie? No kur** prosze Cię! Czy to wina K2, że po prostu nie mają na dzień dzisiejszy w HW nikogo chociażby równego sobie? Mają specjalnie się podkładać i dawać bić, żeby takim jak Ty się podobało? Śmieszne.
Ale najśmieszniejsze z tego co napisałeś to było "zero nokautów". Już nie mówie nawet o samych walkach, ale widziałeś chociaż ich rekordy? Jeśli nie to Ci przybliże...
Witek: 44 wygrane, z tego 40 KO (czyli ponad 90% nokautów), w obronie pasów mistrzowskich 14 walk, w tym 11 nokautów.
Władek: 56 wygranch, z tego 49 KO (czyli 87,5% nokautów), w obronie pasów 17 walk, w tym 14 nokautów!
A dla porównania największa legenda HW Muhammad Ali: 56 wygranych, z tego tylko 37 KO (czyli zaledwie 66% nokautów), w obronie pasów: 22 walki - 14 nokautów.
Więc za przeproszeniem co Ty kur** pier*****?!!!
__________________

Last edited by Hunter; 27-02-2012 at 17:24.
Hunter jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Hunter za ten post: