4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - USA ma UFO szokujace nagranie!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-02-2012, 10:45   #15
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: USA ma UFO szokujace nagranie!!!

Fake nie fake mnie to nie obchodzi. Ważna jest wiara i w to co człowiek wierzy. Ja może nie wierze w ten filmik ale w UFO i na 100% jest i w USA maja już wszystko od czasów Roswell. Wiadomo dlatego to jest strzeżone pilnie itp przecież nie dlatego że się robił balon jak to oficjalnie powiedziano nie trzeba mieć wiele mózgu żeby pomyśleć czy tak pilnie się strzeże katastrofy balonu i robi tam bazy wojskowe chyba nie. Człowiek i ziemia jest jak kropla w oceanie a cała reszta gdzie ?? Co my znamy kosmos wszechświat nic ?? Planet jest miliardy i tam musi być życie i to na pewno bardziej rozwinięte niż nasze gdyż jeśli do nas dotarli a my do nich nie potrafimy to muszą mieć lepsza technologię. USA też już ma tą cała anygrawitacje i napęd z próźni ale wiadomo to jest przyszłość przecież nie wprowadzą tego teraz byłby to szok dla ludzkości to po pierwsze a po drugie co z całym biznesem ropy to wszystko byłoby nie potrzebne. Tak sie nie da na to przyjdzie kiedyś czas ale my tego już nie dożyjemy. Tyle dodam o UFO i śmiejcie się ze mnie do woli

Last edited by _Simon; 23-02-2012 at 13:35.
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 8 podziękowań za ten post.