4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Skrillex z trzema statuetkami Grammy!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-02-2012, 07:00   #21
TomVengeance
..:: true Member ::..
  
 
TomVengeance's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Jan 2010
Miasto: Grudziądz
Wiek: 33
Postów: 647
Tematów: 118
Podziękowań: 847
THX'ów: 2 177
Imię: Tomasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
TomVengeance 1
Odwiedź profil TomVengeance na Facebook Odwiedź profil TomVengeance na Last.fm Odwiedź profil TomVengeance na Soundcloud.com
Odp: Skrillex z trzema statuetkami Grammy!

Cytat:
Napisał J.Ev Zobacz post
Nie przepadam za dubstepem i jakoś kojarzy mi się dziwnie. Nie napiszę z czym ale no, nie przepadam. Cała pompatyczna gala Grammy jak dla mnie jest o dupę rozbić, a że Skrill ma 3 statuły, co zrobisz. Że Mysza nie zgarnął żadnej? Pokazuje to tylko, że nie tylko Nasze podwórko boryka się z syfem na scenie. Mimo tak wielkiego sukcesu jaki odniósł Deadmau5 grając inaczej niż wszyscy, statuetki zawija gość, hmm, jak dla mnie mocno przekręcony ze swoją równie przekręconą twórczością. Czy tylko mi dubstep kojarzy się z emo, gimbusami, grzywką do pasa, czarną szminką i robieniem fotek w lustrze w koszulce "I Love Dubstep" + oczywiście w trampkach?
Serce koi ranking djmag w którym Mycha na 4 miejscu, a Skrill na 19. Proste!
Gdyby wywalić jeszcze komercyjnego Guette (wiecie, ten hałsowiec:D) to Mysz w pierwszej trójce. A nie jakies tam Grammy srammy.

Zaraz sobie do Skrillerka zadryndam :D
To, że Ci sie to kojarzy z emo to nie znaczy, że tak wyglądaja ludzie, którzy tego słuchają czy też robią. Swiadczy to jedynie o tym, jak małe pojecie masz o dubstepie. Bo skrillexa powinnismy podkreslać innym kolorem gdy mowimy o dubstepie. Mysz dawno się skończyła i gdyby nie jego charakterystyczna głowa myszy, to dawno tylko zawzieci fajni by o nim pamiętali. Skrillex też się skończy - dla mnie w zasadzie pojawiają się już pierwsze oznaki jego końca. A ty nie powinienes się wypowiadać w tematach o których pojecia nie masz jak sam zresztą zaznaczyłeś.
__________________
TomVengeance jest offline   Reply With Quote
TomVengeance dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents