4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A - Temat zbiorczy
Wątek: Sport Serie A - Temat zbiorczy
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-02-2012, 20:20   #106
DJ Incartey
.
  
 
DJ Incartey's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Sep 2010
Miasto: ue
Postów: 1 502
Tematów: 124
Podziękowań: 1 326
THX'ów: 773
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 53 (+)
DJ Incartey 53
Odp: Serie A - Temat zbiorczy

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Czekam tylko na moment aż któryś z tak źle potraktowanych zawodników nie wytrzyma i w końcu mu odda ( a sądzę, że nie trzeba czekac na to długo ) - może ze złamanym nosem bedzie umiał zahamowac swoje nerwy
Zresztą co się dziwić - jaki klub , taki zawodnik
Ciężko byłby znaleźć kogokolwiek na tyle odważnego a raczej głupiego, kto odważyłby się dwumetrowego właściciela czarnego pasa taekwondo powalić na glebę lub jak to ująłeś złamać mu nos powodzenia tak czy owak, choć wątpie żebyś oprócz Del Piero w Turynie kogoś z jajami znalazł

Tak czy inaczej, meczu nie widziałem. Wynik oczywiście ch*jowy, no ale to tylko puchar. Bardziej niepokoi strata punktu i meczu do Juve. Zobaczymy, do konca daleko. Jeszcze wszystko się może odwrócić. Ja ciągle w "swoich" wierze

"Zresztą co się dziwić - jaki klub , taki zawodnik " no i kur*a takimi komentarzami doprowadzasz do tego ze i ten dzial staje się równie czerstwy co Real - Barca dziękujemy ślicznie.
Nie, nie będę się wywodził na temat ilości zdobytych pucharów czy to we Włoszech czy w Europie przez Milan, ale jestem świadomy tego, że Mediolańczycy są bardziej utytułowanym klubem od Starej Damy. Mimo to oba kluby są równie doświadczone, mają swoją świetną historię i za to jak i za wyniki obecne je oceniajmy, a nie za wybryki ich piłkarzy. No ale wzajemny szacunek kibiców nawet polskich tych klubów oczywiście jest niemożliwy dzięki tekstom takim jakie pare linijek temu zacytowałem.

Ch*j tam nie chce mi się już o tym pisać, liga gra dalej, czekam na jakieś newsy od prawdziwych kibiców Juve lub innych teamów Serie A tutaj, bo przecież nie na Milanie i Turyńczykach Włochy się konczą
__________________
DJ Incartey jest offline  
DJ Incartey dostał 2 podziękowań za ten post.