4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nowy telewizyjny show twórców X-Factor!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-01-2012, 19:41   #1
Bricksky
..:: Elite VIP ::..
  
 
Bricksky's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Jun 2008
Miasto: Kraków
Wiek: 33
Postów: 8 593
Tematów: 773
Podziękowań: 31 648
THX'ów: 25 994
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 4
Plusów: 145 (+)
Bricksky 145Bricksky 145
Odwiedź profil Bricksky na Last.fm
Post Nowy telewizyjny show twórców X-Factor!

Właściciel programu X-Factor, Simon Cowell ogłosił, że uruchamia nowy telewizyjny show, który będzie miał za zadanie "znaleźć najlepszego światowego Didżeja".





Program, który jeszcze nie ma tytułu, będzie działać w sposób podobny do X-Factor, z Didżejami walczącymi w celu zapewnienia sobie pieniędzy i sławy, głosi Music Week.

Mówiąc o nowym projekcie, Cowell opisuje Didżeji jako "nowe gwiazdy Rocka" i mówi, że show pobudzi wzrost tzw. "fenomenu Didżeja". Program wyjdzie w przeciągu roku.

Program będzie współprodukowany przez firmę Cowell'a - SyCo i grupę produkcyjną Overbrook, której właścicielem jest aktor Will Smith i jego żona Jada Pinkett-Smith.

Simon Cowell mówi odnośnie show: "Pracowaliśmy nad tym programem prawie przez rok i chcielismy nabyc odpowiednich partnerów do jego produkcji. Odkąd poznałem Jade i Miguela z firmy Overbrook, wiedziałem, że będą idealnymi partnerami. Didżeje są w dzisiejszych czasach nowymi gwiazdami, czuje, że to najlepszy moment na to show."

Jada Pinkett Smith mówi: "To show będzie przeczesywało świat w celu znalezienia nowych talentów. jestem szczęśliwa, mogąc uczestniczyć w tym przedsięwzięciu razem z Simonem, grupą Sony, i moim partnerem biznesowym Miguelem Melendezem, będącym połową rodziny Overbrook."

Wciąż nie wiadomo, która stacja telewizyjna w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych będzie transmitowała ten program, więcej potwierdzonych szczegółów usłyszymy niebawem.



News, mimo iż całkiem świeży, już wzbudza niemałe kontrowersje w świecie muzyki. Co o tym sądzicie - hit czy kit?


Żródło: Music News and Reviews, Concert Tickets, Videos, Pictures and Free MP3s - NME.COM

Last edited by Bricksky; 25-01-2012 at 19:44.
Bricksky jest offline  
Bricksky dostał 19 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents