4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ruch Palikota: Aborcja do 12. tygodnia ciąży
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-01-2012, 21:20   #18
Raffsky
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Jun 2009
Miasto: lublin
Postów: 1 646
Tematów: 195
Podziękowań: 5 323
THX'ów: 1 993
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 2 (+)
Raffsky 2
Odp: Ruch Palikota: Aborcja do 12. tygodnia ciąży

Temat rozgrzewa do czerwoności opinię publiczną - więc warto zwrócić uwagę,kto i w jakim celu go "podrzuca".Ja nie jestem za zmuszaniem kobiet do rodzenia dziecka będącego wynikiem gwałtu tak jak sugerowano wyżej,jest to indywidualna decyzja.Kościół katolicki też tego nie wymaga,chociaż nie ogłosi tego oficjalnie by nie naruszyć dogmatu.
Myślę że jednak więcej niż 1 na 10 - trzeba być rodzicem żeby to zrozumieć,nikomu jednak nie życzę takich wyborów.Oglądałem kiedyś świetny dramat o żydówce wychowującej dziecko będące wynikiem gwałtu ss-mana w obozie.

Warto jeszcze wspomnieć o jednym że zwykle to środowiska lewicowe,te środowiska reprezentuje przefarbowany z liberała na lewicowca Janusz Palikot,są za łagodnym podejściem do karania przestępców i za zapewnieniem im "bardzo godnych" warunków sprawowania kary.Warto w tym kontekście pomyśleć o ofiarach gwałtu które powinny być karane z najwyższą surowością i bezwzglednością.
Raffsky jest offline  
Raffsky dostał 2 podziękowań za ten post.