4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2012 (Kołobrzeg)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-01-2012, 14:32   #110
Kameleon
SZEF
  
 
Kameleon's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jul 2007
Miasto: Tarnobrzeg/Kielce
Wiek: 31
Postów: 32 211
Tematów: 3951
Podziękowań: 45 690
THX'ów: 237 500
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 161
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 91
Plusów: 460 (+)
Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460Kameleon 460

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Kameleon na Facebook Odwiedź profil Kameleon na Twitter
Odp: Sunrise Festival 2012 (Kołobrzeg)

Cytat:
Napisał Radokino Zobacz post
A ja mam takie pytanie dotyczące zeszłorocznego Sunrise więcej może co się dzieje z filmem z tej imprezy? Czy będzie on w ogóle dostępny?
miał być, ale MDT poleciała w kulki oooooooostro!
podam Wam nawet dowód, jak to profesjonalnie się zachowuje...

dzisiaj wszedłem na yt sprawdzić co ludzie piszą pod tym klipem i zdziwiło mnie jedno. otóż napisałem ze 2 tygodnie temu komentarz dotyczący premiery filmu, brzmiał on dokładnie tak, jak napisałem kilka postów wcześniej:
Cytat:
ok ok ok... ale jak się coś obiecuje, to się słowa dotrzymuje, prawda? przynajmniej mnie tak uczono...
MDT zablokowało dodawanie komentarzy na swojej tablicy na FB, na swoim forum też zablokowali niektóre tematy
rozumiem , że to nie ich wina, ale mogli to przewidzieć i nie pieprzyć, że film będzie przed świętami
zawiodłem się na nich po raz kolejny...
MDT, które uważa się za tak profesjonalną agencję komentarz usunęło... ja tego oceniał już nie będę ;/
teraz chciałem napisać jeszcze jeden komentarz i proszę jaki komunikat mi wyskoczył:


BRAWO !


Cytat:
Napisał greys Zobacz post
Był ktoś z was na sf nie mając jeszcze 18 lat ?:D
wejdziesz spokojnie, ja w tym roku byłem i z tego co pamiętam mi nawet dowodu nie sprawdzali


Cytat:
Napisał David El Zobacz post
Ja tylko mam nadzieje, że w tym roku wypadnie 20,21,22... jak by wypadło w ten sam weekend co Tomorrowland to miałbym cięężki dylemat
Tomcraft podał datę występu na Sunrise i jest to 21 lipiec , więc akurat w tej kwestii już problemu nie ma
"Tomcraft
21 Jul 2012, Sunrise Festival"

chociaż nawet gdyby Tomorrowland wypadł w ten sam weekend co Sunrise chyba nie miałbym się nad czym zastanawiać... wiadome , że Belgia !
w tym roku przede wszystkim planuję Tomorrowland i tam na pewno będę, a co do Sunrise... no pożyjemy- zobaczymy
Kameleon jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Kameleon za ten post: