4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Groove-T kończy z produkcją
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-01-2012, 19:46   #25
Myke Oxman
..:: Klubowicz ::..
  
 
Myke Oxman's Avatar
 
Dołączył/a: 06 Oct 2007
Miasto: Wadowice
Wiek: 33
Postów: 1 303
Tematów: 43
Podziękowań: 1 640
THX'ów: 1 712
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 40 (+)
Myke Oxman 40
Odwiedź profil Myke Oxman na Facebook Odwiedź profil Myke Oxman na Youtube
Odp: Groove-T kończy z produkcją

Moi mili, to, że on zszedł ze sceny, to dokładnie znaczy - Zrezygnowałem. Odszedł w dobrym momencie.

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament"

Nie znam jego produkcji, ale wiadomym mi, że HU już nie ma, się przejadło na tyle, by już tylko stara armia coś robiła, Teraz niby odżywa projekt "Rob Mayth", ale dla mnie to odgrzewanie kotleta. On wiedział kiedy odejść. Może i zarobi na tym, ludzie posłuchają, ale jest tyle grup muzycznych które lepiej by nie wracały, by pamięć o nich nie zbrzydła..

Abba, Bee Gees.. legendy nie powrócą i dobrze, bo tak jak pamiętam ich utwory tak chce ich pamiętać. Oni też tego chcieli. Tak jest i z Thorben'em i wg mnie to dobry znak.

Cytat:
Napisał DeSlapstick Zobacz post
Hands Up Never Die!
Cytat:
Napisał _Simon Zobacz post
niedawno powiedział to sam Rob Mayth wieć nie mamy sie co bać jak na razie
Rob coś kmini co mnie smuci strasznie, bo kocham jego produkcje i dobrze je pamiętam, ale jego już nie ma dla mnie. starzy dalej rozrabiają, pojawiają się single, ale chyba jedynie Niemcy i wschód (w tym PL) coś ogarnia z tego..

Ja bym na miejscu Thorben'a ogarnął inny gatunek, jak Ekowraith.. Dzisiaj to jest PORTER ROBINSON !! Zrobił drugą karierę i wyszedł na arenę światową tym razem ! Ja bym na jego miejscu dał odejść HU i wziął się za nowy projekt w innym stylu.

Pozdro o/

Last edited by Myke Oxman; 09-01-2012 at 19:50.
Myke Oxman jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Myke Oxman za ten post: