4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prawo Jazdy 2012
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-01-2012, 02:07   #11
Hunter
⇒ Primary Awanturnik♣ ⇐
  
 
Hunter's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 37
Postów: 3 849
Tematów: 939
Podziękowań: 11 337
THX'ów: 41 866
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 47
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1350 (+)
Hunter 1350
Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350
Odwiedź profil Hunter na Facebook Odwiedź profil Hunter na Twitter Odwiedź profil Hunter na Youtube Odwiedź profil Hunter na Last.fm Odwiedź profil Hunter na Soundcloud.com Odwiedź profil Hunter na Mixcloud
Odp: Prawo Jazdy 2012

Heh, dobrze że prawko mam już od dawna, chociaż ja akurat nie miałem większych problemów ani z teorią ani z praktyką bo przepisy znałem od dziecka i uczyłem się jeździć też dużo przed egzaminem... Ale ja jeszcze zdawałem na pełnym placu w 2004 roku Co do tych nowych testów to ja jestem zdecydowanie za. Dużo jeżdże i widzę naprawde dużo młodych lub zupełnie niedoświadczonych kierowców, którzy nie mają bladego pojęcia o przepisach ruchu drogowego, tym bardziej w razie kryzysowych sytuacji gdzie nie ma czasu na zastanawianie się i przypominanie sobie co się powinno zrobić, tylko trzeba działać instynktownie, automatycznie. I mam nadzieje, że te nowe testy chociaż w jakiejś części przyczynią się do zmniejszenia zagrożenia na drogach. Niech prawa jazdy dostaną tylko Ci, którzy naprawde na nie zasługują i są w 100% gotowi do samodzielnego prowadzenia samochodu i pod względem praktycznym i teoretycznym. Szczególnie że same drogi mamy fatalne i jeżdża po nich złomy, co się jeszcze napewno przez dłuższy czas nie zmieni...
__________________
Hunter jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Hunter za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents