4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Top Year 2011 - Trance
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-01-2012, 17:20   #25
Hunter
⇒ Primary Awanturnik♣ ⇐
  
 
Hunter's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 37
Postów: 3 849
Tematów: 939
Podziękowań: 11 337
THX'ów: 41 866
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 47
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1350 (+)
Hunter 1350
Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350
Odwiedź profil Hunter na Facebook Odwiedź profil Hunter na Twitter Odwiedź profil Hunter na Youtube Odwiedź profil Hunter na Last.fm Odwiedź profil Hunter na Soundcloud.com Odwiedź profil Hunter na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Top Year 2011 - Trance

No jest parę naprawde konkretnych nut, ale to ma być podsumowanie całego roku więc WSZYSTKIE POWINNY BYĆ GENIALNE I TE NAJLEPSZE Z CAŁEGO ROKU, A NIE TYLKO KILKA!!! Możecie mi wytłumaczyć dlaczego nie ma np.:

Faruk Sabanci - As Faces Fade (Alexander Popov Remix)
Aly & Fila - We Control The Sunlight
Above & Beyond - Sun & Moon lub Thing Called Love
Gaia - Status Excessu D
i przede wszystkim DLACZEGO NIE MA: ARMIN VAN BUUREN - COMMING HOME (ARCTIC MOON REMIX) ???!!!

A dałem tylko przykłady bo genialnych lub najważniejszych w tym roku i brakujących na tym miksie nutek jest dużo więcej niestety :-/

Wogóle nie wiem czemu nie ma niczego polskiego! Przecież jesteśmy polskim forum, miks jest przez nas robiony i powinniśmy promować naszych!! Armin na 85 nutek znalazł miejsce dla 5 naszych, a Wy na 25 nie znaleźliście miejsca nawet na jedną?? Przecież to jest nieporozumienie i śmiech na sali! Nie wiem kto i czym się kierował podczas robienia tracklisty, ale niech już lepiej więcej się za to nie zabiera. A tak liczyłem na coś naprawdę mega z Waszej strony, a tu taka kupa:-/ Jedyne kto się naprawdę postarał to grafik
__________________

Last edited by Hunter; 04-01-2012 at 17:36.
Hunter jest offline   Reply With Quote