4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dash Berlin - Holandia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-01-2012, 12:06   #46
Chr1s
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Apr 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 1 088
Tematów: 99
Podziękowań: 1 542
THX'ów: 5 149
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 21
Imię: Krzysiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 21
Plusów: 33 (+)
Chr1s 33
Odp: Dash Berlin - Holandia

Cytat:
Napisał szymonel7900 Zobacz post
Najlepszym DJ'em jest AvB. A najlepszą grupą co tworzy Trance to Cosmic Gate. Każdy zna, a to dlatego że może skojarzyć np. Exploration Of Space z 2001 roku, lub nowy mix z 2010 roku. Hicior jaki powstał, i dalej jest najlepszy.

Robert M. - ja tego gościa nie słucham i nie będę słuchał, bo on robi nudne piosenki. Więc nie słucham go.

Podwójny Trance tzn. Mocny Trance. Tak fani określają jak grupa tworzy Trance, ale w stylu Egipskim i Azjatyckim. Takim jest np. Aly & Fila.
Dla kogo CG najlepsi dla tego najlepsi, profanują słynne motywy np The Theme od Jurgena Vriesa i to nazywasz czołówką trance'u? CG Alphazone'owi czy DuMonde czy Commander Tomowi może palce u stóp lizać, zachłysnęli się hajsem i zaczęli pompeczki robić.Poza tym widzę, że jakąś ideologię wprowadzasz tutaj w temat,życzę Ci najwierniejszej grupy wyznaniowej, chociaż średnio to widzę.Co do DB uważa się za boga trance'u, a tak naprawdę powiela sample i stara się robić furorę w ESCE.
AVB dawno przestał być dobry i to obrazuje objęcie schedy przez Dawida z Getta, jakkolwiek to brzmi w Dj Top Magu, dla mnie był jest i będzie najlepszy Astrix i John 00' Flemming jeśli chodzi o Dj'i, bo nie kieruję się rankingami.
Cytat:
Napisał szymonel7900 Zobacz post
Widzę że dalsza konwersacja nie ma sensu. Z tobą nie da się dogadać . Ty masz swoje zdanie nt. Trensu, a ja swoje i niech tak pozostanie.
Tak się składa, że nawet nie wiesz zapewne, o co mi chodzi, kończę temat

Last edited by Chr1s; 04-01-2012 at 16:59.
Chr1s jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Chr1s za ten post: