4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dash Berlin - Holandia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-01-2012, 21:58   #41
szymek94
..:: true Member ::..
  
 
szymek94's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Dec 2011
Miasto: ...
Postów: 4 576
Tematów: 1407
Podziękowań: 5 708
THX'ów: 8 544
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 106
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 6 (+)
szymek94 6
Post Odp: Dash Berlin - Holandia

Cytat:
Napisał Chr1s Zobacz post
Chyba utwory popowe,ESKA robi wody z mózgów, i bije oliwę zamiast soku,kochaj sobie Dasha, ale nie nazywaj go trensowcem, a raczej dzieckiem ESKI.
Sprofanował cały trance, dla takiego dałbym skalę grubo poniżej zera.

Się nauczył z ESKI i powtarza 10 razy dziennie, że to trance, to samo ma miejsce z HS'em, że ludzie się chwałą ,, ja słucham kaljmeksa i hardstajla,gdy gra Headhunterz", jeśli nadal uważasz,że to trance,polecam Ci wstępną edulację z tego gatunku, a dopiero pleciesz bzdury.
P.S. rozwaliłeś system terminologią ,,podwójny trance", jak dla Ciebie Aly&Fila albo Fabian Kempe to ,,łubudubu", zacznij słuchać Roberta Em, też zakochasz się w jego trensie
Wielcy Trensowy się znalazł. Kolego o Trensie wiem dokładnie wszystko, ja na wikipedii nie muszę czytać, wystarczy że dowiem się od znajomych, i mi powiedzą na czym polega Trance. Ja słucham od dziecka. Jeżeli kochasz freestayle, hardstyle, hardcorowe kawałki, to idz do wykonawców gdzie oni tam piszą o takiej muzyce, a nie piszesz w temacie o Trance. I zapamiętaj tylko jedno że tu na forum jak negatywnie oceniasz grupę Dash Berlin, tak i psujesz ocenę fanów którzy ich słuchają. Robert M. ja za bardzo nie słucham polskiego Trancu, jak już to Nitrous Oxide i Arctic Moon. Krótko i tyle. . . Zapamiętaj to. I proszę tu na mnie nie unosić i negatywnie oceniać, bo ja tylko wyraziłem swoją opinię nt. tej grupy i tyle. Taka była moja opinia, ale to nie powód by się tak unosić z moim zdaniem nt. Dash Berlin.
szymek94 jest offline   Reply With Quote
szymek94 dostał 5 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents