4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Top Year 2011 - House
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-01-2012, 16:58   #19
Dreamview
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dreamview's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Jan 2008
Miasto: Pisz
Postów: 1 641
Tematów: 87
Podziękowań: 1 036
THX'ów: 2 335
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 32 (+)
Dreamview 32
Odp: 4Clubbers Top Year 2011 - House

Cytat:
Napisał Qka Zobacz post

Osobiście zrobiłbym więcej składanek żeby zadowolić więcej osób no i wziąłbym sobie innych ludzi do teamu.
Tak, tylko zapewne Ci ludzie ('znaffcy') o których chciałbyś wspomnieć nie mają na to czasu, bo jedyne na co go znajdują i wolą przeznaczyć to wyrażanie swojej jakże ciekawej, cennej i wiele wnoszącej do tematu opinii jak np. tej poniżej, która miała chyba na celu mnie publicznie upokorzyć:

Cytat:
Napisał Obsessive Zobacz post
Powierzyliscie zrobienie mixa człowiekowi , który jeszcze 2, 3 lata temu wymianiał sie przedpremierami na forum club music , i nie były to byle tracki ... Nuty od Max Farenhajt , Bueno Clinic i Komodo . Nie dziwie sie wiec ze ten Hit Mix SSIE . To wcale nie przypomina tracklisty najlepszych kawałków tego roku , ale playliste jakiegos grajka ze Strubin . . .
Człowieku, daruj sobie swoje prywatne spostrzeżenia, co do mojej osoby sprzed 3 lat Zamiast teraz niepotrzebnie lamentować, lepiej trzeba było chociażby jakoś zaangażować swoje 4 litery w roczne podsumowanie i spróbować pomóc podając wcześniej tytuły utworów, które Twoim zdaniem powinny się znaleźć na tej składance. A nie jak zwykle tylko teraz jedyne co potrafisz zrobić to narzekać...

Cytat:
Napisał Longer_7 Zobacz post
Zobaczcie MIX ELECTRO, nie brakuje tam żadnego kawałka EH godnego uwagi, a to dlatego, że zrobiła to osoba, która siedzi w tym gatunku od dawna i jest na bieżąco, a nie takie robienie mixów jak się słucha energy i wybiera byle co.
Dlatego, że "maczałeś" w tym mixie swoje palce, tak?? No, albo ja jestem źle poinformowany, tak jak i Ty skoro uważasz, że inspiruję się Energy mix'ami.

Cytat:
Napisał Longer_7 Zobacz post
Gdzie są takie kawałki ja sę pytam?!:
Szkoda, że dopiero teraz znalazłeś chwilkę, żeby o tym wspomnieć, jak już jest za późno. Przykro mi... Pod jednostki też nie będę się dopasowywał. Możesz mi teraz zarzucać, że na trackliście powinno być to co sobie teraz tam naskrobałeś rzucając przy okazji kilkoma brakującymi tytułami. Jestem świadomy tego, że dobór utworów mógłby być "bardziej ambitny" jakby to część z was ujęła, tylko ciekawe jakby wtedy odebrała to przeciętna część słuchaczy? Wcale nie robię mixów pod siebie... Wrzucając taki bubel jakim jest chociażby Carlos Barbossa - All over me pomyślałem również o tej części ludzi, którym takie brzmienia odpowiadają (wcale nie chodzi tu o mnie). Jeszcze raz powtarzam - nie da się każdemu dogodzić.A już w szczególności nie takim "znaffcom" jak Wy, bo jak można zauważyć Was też jest zaledwie mała garstka.

Cytat:
Napisał Qka Zobacz post
Mogę dostać jakiś ochrzan od adminów no bo nie dałem ostatnio covera i się nie udzielam na forum i w ogóle się pewnie nie znam , nie wiem co mówię ale to jest forum a ideą forum jest dzielenie się swoimi opiniami a także przekazywanie informacji innym użytkownikom i dlatego mogę napisać co myślę o tej składance niezależnie od tego jak zostanę osądzony.
Ja się zgadzam z tymi słowami w stu procentach. Każdy ma do tego pełne prawo. Nie mam zamiaru się z nikim spierać, że mogło być tak czy inaczej, jeśli chodzi o samą składankę. Dziękuję za wszystkie komentarze, które chyba miały mnie raczej zdemotywować do dalszej pracy, bo skutek mają odwrotny. Spróbujcie chociaż dać mi szansę, bo ja wiem jedno, że nie zamierzam rezygnować z tego co zacząłem, wręcz przeciwnie będę liczył na Wasze wsparcie i pomoc. Mam nadzieję, że jednak znajdzie się jakaś osoba chętna do podjęcia tego wyzwania, chociażby Longer_7, którego wszyscy w tym temacie tak popierają. I proszę was... pamiętajcie o jednym - darujcie sobie już teraz dalsze, hejterskie wypowiedzi kierowane w moją stronę, a spróbujcie zrobić coś pożyteczniejszego. Zróbcie to tak, by rozwiązanie nie musiało wyglądać, że albo ja albo Wy będziecie musieli przez tą decyzję rezygnować z forum. Rzecz nie polega tylko na tym, żeby próbowac kogoś urazić czy demotywować swoimi komentarzami - przynajmniej ja nie staram się tego robić. Z poważaniem, Dream.
__________________
Dreamview jest offline   Reply With Quote