4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nowy Porządek Świata
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-12-2011, 12:42   #4
Mion
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Mion's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Mar 2009
Miasto: Wrocław
Postów: 1 329
Tematów: 73
Podziękowań: 11 276
THX'ów: 1 354
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 130 (+)
Mion 130Mion 130
Odp: Nowy Porządek Świata

Tak, o chemtrails też miałem pisać, ale stwierdziłem, że nie będę przesadzał, Ty jednak przeszedłeś moje oczekiwania. Zgłębiłem ten temat dość obszernie, o busterach też czytałem, o Orgonie również.
To o czym napisałeś szybciutko obalę. Na pewno nie raz widziałeś takie zjawisko jak tęcza, prawda? To nie jest kolorowy pyłek, który unosi się w powietrzu, a na Jego końcu znajduje się kociołek ze skarbem. To światło, które się załamuje i tworzy tą paletę barw. Nie inaczej jest z pomarańczową smugą, którą tak bardzo się zainteresowałeś. Zwróć uwagę na zachód słońca - jakie jest wtedy niebo? Podpowiem Ci, pomarańczowo-czerwone, na filmiku jest to dokładnie widoczne. To co wytwarza się za samolotem to nic innego jak smuga kondensacyjna, w której odbija się światło słoneczne przez co jest taki a nie inny kolor i tyle - nie ma tutaj nic nie zwykłego, a jednak ludzie do obrzygania będą doszukiwać się sensacji.
Jeśli w to wierzysz, to generalnie Ci współczuje, bo jesteś podatny na wszystko co nowe, 'ciekawe', i nie do przyjęcia przez zwykłych ludzi, a niekoniecznie prawdziwe ;-)
Zacznij myśleć trzeźwo, pozdrawiam.
__________________

Last edited by Mion; 25-12-2011 at 12:44.
Mion jest offline   Reply With Quote
Mion dostał 11 podziękowań za ten post.