4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jak zgrywać/bitować "na słuch"? Poradnik dla początkujących...
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-12-2011, 09:46   #5
Rooreck
RZUĆ PALENIE RAZEM Z NAMI
  
 
Rooreck's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jun 2009
Miasto: Kraków / Zawiercie
Postów: 1 462
Tematów: 84
Podziękowań: 1 318
THX'ów: 2 991
Imię: Bartek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 56 (+)
Rooreck 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Rooreck na MySpace Odwiedź profil Rooreck na Facebook Odwiedź profil Rooreck na Youtube Odwiedź profil Rooreck na Soundcloud.com Odwiedź profil Rooreck na Mixcloud
Odp: Jak zgrywać/bitować "na słuch"? Poradnik dla początkujących...

Cytat:
Napisał c-tite Zobacz post
no to pięknie nauczysz podstaw zaczynając od "prostu wyliczycie sobie z proporcji procentowych i nauczcie się ich na pamięć", szczególnie jak się zacznie grać na gramofonach gdzie tych procentów nie ma
To też Adaś napisałem że to tylko na CD i kontrolerach, z Deckami jest zupełnie inaczej, o czym doskonale wiemy, ale ciężko żeby ktoś nauczył się bitować na winylu, a jeżeli jest w stanie to zrobić tym lepiej. :D

Poleciłem wyliczyć, bo kurcze, są pewne normy których się trzeba trzymać, bo bez nich ciężko. Dla każdej muzy podziałka jest inna.

Ten skill radzenia sobie w zasadzie podświadomie i bez liczenia przychodzi z czasem, to co opisałem dedykuje tym którzy są totalnie początkujący
Cytat:
Napisał DJ RashX Zobacz post

Warto zapamietac, ze te 0.8% to nie zawsze 1bpm w przod lub w tyl, wiec jesli macie kawalek 127 i chciecie zgrac drugi kawalek ktory ma 128, najpierw zjedzcie 0.8% pitcha w dol, a jak to nie pomoze wroccie od nowa na ' 0 ' i po malu zjezdzajcie dokrecajac, bo moze sie okazac ze to bedzie 0.6%.
No właśnie opisałem, że wartość procentowa jest nieliniowa. jak grasz speedcore'y to 1 BPM będzie miał 0,4-0,5% a nawet może i mniej
__________________
Rooreck jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Rooreck za ten post: