4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Pomorskie Vegas (Dąbie / k. Bytowa)
Wątek: Pomorskie Vegas (Dąbie / k. Bytowa)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-12-2011, 16:43   #7
Lionex
..:: Klubowicz ::..
  
 
Lionex's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2009
Miasto: Gdansk
Wiek: 29
Postów: 3 198
Tematów: 372
Podziękowań: 7 522
THX'ów: 6 930
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 210 (+)
Lionex 210Lionex 210Lionex 210

Nagrody Użytkownika

Odp: Vegas (Dąbie / k. Bytowa)

No to Panie i Panowie ;-) 25 grudnia jakby reaktywacja, klub zostaje otwarty znów i zajdą w nim ponoć dość liczne zmiany!

Świąteczne otwarcie Oceanic`a
czyli nowa sieć dyskotek w starym miejscu.

Już wiadomo 25 grudnia otwarcie klubu Oceanic. Organizatorzy gwarantują wiele atrakcji i niespodzianek jakimi chcą oczarować uczestników świątecznej imprezy. Jak twierdzą, tego wieczoru zagra elita pomorskich DJ`ów, powstanie specjalna klubowa scena oraz tzw. kaskada inspiracji. Żeby wszystko to zobaczyć i przeżyć należy po prostu zjawić się 25 w Oceanic`u.

Rozmawiamy z współprowadzącym klub Grzegorzem Zblewskim popularnie zwanym DJ Tofik:

>Do niedawna prowadziłeś dyskotekę w Borzytuchomiu?
Tak, jednak kiedy otrzymałem propozycję współprowadzenia klubu Oceanic nie wahałem się ani chwili. Przygoda z Saint Tropez była szczególna, zwłaszcza że miałem tak wspaniałą publikę. Dlatego zapraszam wszystkich moich klubowiczów na Święta do nowego miejsca.

>Czy w „nowym” Oceanic`u zajdą jakieś zmiany?
Naturalnie. Ten klub posiada takie zaplecze, o jakim wiele innych mogło by śnić. Żeby je wykorzystać podpisaliśmy umowę z jedną z sieci dyskotek i w zasadzie od tego tygodnia nad wizerunkiem klubu oraz imprezami czuwali będą wytypowani menagerowie. Zmiany zajdą także wewnątrz, szczególnie jeżeli chodzi o standard obsługi. Zdecydowanie trzeba ocieplić atmosferę, tak żeby było przyjemnie i klubowo.

>Jakie przewidujecie atrakcje na karnawał ?
W obecnej formule działamy od niespełna tygodnia, dlatego co prawda mamy zarys imprez, lecz nadal czekamy na potwierdzenie od artystów. Mogę tylko powiedzieć, że karnawałowy start przewidujemy na 14 stycznia i od tego czasu w każdą sobotę coś będzie.

>Czym chcecie przebić innych 25 grudnia?
Przede wszystkim atrakcjami. Udało nam się w tak krótkim czasie zebrać elitę pomorskich DJ`ów. Otwarcie tego klubu, już po kilku dniach od ogłoszenia traktowane jest jak wydarzenie. Dlatego nie tylko będziemy musieli sprostać oczekiwaniom naszych gości, ale jeszcze pozytywnie ich zaskoczyć.

>Gdzie szukać informacji o klubie i imprezach?
Jeszcze nie stworzyliśmy odrębnej strony, jednak można znaleźć nas na Facebooku. Naturalnie dla wszystkich z naszego fan page`a przygotowaliśmy specjalne promocje.

>Czego wam życzyć?
Nie wiem; może połamania głośnika…
Zatem połamania głośnika i do zobaczenia w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w klubie Oceanic w Dąbiu koło Bytowa.
Lionex jest offline   Reply With Quote