4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mazowieckie Number ONE (Warszawa)
Wątek: Mazowieckie Number ONE (Warszawa)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-12-2011, 15:02   #24
dj_paulo
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 21 Jan 2011
Miasto: NIDZICA
Wiek: 33
Postów: 760
Tematów: 17
Podziękowań: 765
THX'ów: 275
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
dj_paulo 2
Odp: Number ONE (Warszawa)

No tak musiał ten moment nadejść!

Pamiętam moją Imprezę w Disco Number One jeszcze za czasów Yaggiego
Naprawdę człowiek na odpowiednim miejscu i niestety nie obecność jego chyba trochę przyczyniła się do tego iż zamknęli Klub!

Fakt faktem towarzystwo w tym miejscu to tylko wytapetowane laski z Pragi jak i sami dresiarze praktycznie i na człowieka ubranego w koszule , krawat i pantofle nie każdy patrzył przychylnie! No i niestety kultury tam brakowało!

Szkoda tego miejsca bo miał swoją Historię ALE nie am tego złego co by na dobre nie wyszło chciało by się powiedzieć i skoro Arena Team przejmuję to miejsce to można spodziewać się naprawdę dobrego Klubu

TYLKO PYTANIE czy w Warszawie w mieście studenckim kupią ludzie ten Klub NO CHYBA że będzie on zrobiony na wzór Cool Clubu w Grudziądzu czy też Face Clubu w Olsztynie to wtedy będzie to miało bardzo duże powodzenie.

dla potwierdzenia moich słów proponuje wejść chodź by nawet na
FaceClub Olsztyn - nowy ekskluzywny klub w twoim mieście MYŚLĘ że takiego czegoś można się spodziewać w miejsce Disco Number One

Jeżeli to będzie miejsce tego typu jak wyżej napisałem i samo to że Arena Team to takiego towarzystwa jak wcześniej na pewno już tu nie zobaczycie!

No to oczekujemy nowego Klubu
Pozdrawiam

Last edited by dj_paulo; 09-12-2011 at 15:03.
dj_paulo jest offline   Reply With Quote