4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Fabryka (Biały Dunajec)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-12-2011, 20:39   #32
pappydj
..:: Adept ::..
  
 
pappydj's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Oct 2011
Miasto: :]
Wiek: 33
Postów: 21
Tematów: 1
Podziękowań: 4
THX'ów: 4
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
pappydj 1
Odp: Fabryka (Biały Dunajec) [ZAMKNIĘTY]

Skoro nie wiesz jak było z fabryką to się nie odzywaj, prawda jest taka że początek był dobry a problem zaczął się z policją i haraczami... nie wiesz Greg to sklej...

A skoro mnie nie znasz to się zamknij...

No i powiedz mi czemu nie grasz nigdzie dalej skoro taki dobry jesteś ha ha ha ha :D

Cieniutki to ty jesteś w uszach że mi się odgrażasz, a ja się ciebie nie boje uwierz mi...

No widać twój poziom lubisz się w cudze sprawy mieszać a sam jesteś nikim..

No dobrze panie Greg to nie zachowuj się jak dziecko skoro z tego co widzę już trochę lat masz, a tak się składa że ty mi się wciąłeś więc Ty swojego pupilka Majora nie broń w takim razie również.

Po za tym chyba moja sprawa z kim rozmawiam? Co nie? i chyba wolno mi się wyrazić bo po to ktoś forum założył...

Więc się zastanów a później coś powiedz...

Dobra idź spać bo Ci w dekel bije Nie guru tylko znajomy bo nie znasz mojego guru to się nie odzywaj :D

Ty zacząłeś do mnie to i ja do Ciebie... Proste ??

Ja Ciebie wyzywam? :D Dobre :D

A teraz tak serio to posłuchaj bo nie przychodzę na forum się wadzić i celowej zaczepki szukać ale jeżeli ktoś nie więc jak było to mnie to osobiście rusza, i nie obrażaj się bo jeżeli jest okey to Ciebie to nie powinno ruszać personalnie..

A każdy ma inne pojęcie prawdy więc co teraz? Dla jednego jest taka a dla drugiego inna, pogódź się z tym...

No to ciał panie didżeju Greg :D i przestań się bulwersować na każdym kroku :D

Last edited by pappydj; 06-12-2011 at 21:25.
pappydj jest offline   Reply With Quote