4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Fabryka (Biały Dunajec)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-12-2011, 20:32   #31
greg_
DJ/Resident
  
 
greg_'s Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2009
Miasto: Zakopane / NT
Wiek: 36
Postów: 2 411
Tematów: 339
Podziękowań: 2 436
THX'ów: 8 190
Imię: Grzesiek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 110 (+)
greg_ 110greg_ 110

Nagrody Użytkownika

Odp: Fabryka (Biały Dunajec) [ZAMKNIĘTY]

Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
Odezwały się wieśniaki
koleś, sory panie DJu.
widząc twój avatar to widzę kto tu jest wieśniakiem więc takie słabe teksty zachowaj dla swoich słabych kolegów.

nie potrafisz odpowiedzieć argumentem na argument to lepiej zamilcz bo robisz z siebie tylko pośmiewisko - zresztą bycie obrońcą stenda do czegoś zobowiązuje.

nie będę uderzał do ciebie na pw bo dla mnie jesteś nikim i poziom polemiki z tobą jest tak słaby że nie wydaje mi się byś pojął co mam do powiedzenia.
Mam ciekawszych ludzi do rozmowy i ciekawsze tematy, niż pseudo klub Fabryka i kolejny pseudo dj.

pozdro.


Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
Po prostu was to boli i spójrzcie prawdzie w oczy...
...za przeproszeniem co kogo boli? Bo nie bardzo kumam o co Ci kolo kaman?

Boli mnie że wieśniacki klub przestał istnieć? W sumie racja trochę boli bo znów idąc na miasto jak napisał wyżej Michał widać tylko zgraje wsioków oderwnych od pługa.

Cała reszta wisi mi i powiewa.
Klub który nie potrafił nawet roku działać z sukcesem, jest tylko i wyłącznie porażką właściciela i ewentualnego menago. Tym bardziej że grali nie tylko dziady, ale i Alex Red, Hubert i cała reszta z przyklejoną marką E2k - co jednak robi swoje.
Ale widać że klub swoją "renomą" nie utrzymał wysokich lotów z takimi rezydentami czy exclusive rezydentami - jak zwał tak zwał.


Ty lepiej się pogódź się z tym że klub był totalnym niewypałem i strzałem w kolano - a nie super inwestycją i super miejscem mogącycm konkurować z adhd, ultrą, morskim, casanovą, dragonem, sigmą itd itd


Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
Żal wam panowie bo zawiść rzecz ludzka... A ja się z was śmieje i mam ubaw po pachy...
...trzeba więcej? Jak ze ścianą - zero argumentów nie potrafisz zrozumieć, ale nie mój problem.
Tym razem żegnam ozięble!

Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
Skoro nie wiesz jak było z fabryką to się nie odzywaj, prawda jest taka że początek był dobry a problem zaczą się z policją i haraczami... nie wiesz Greg to sklej...
małą rada - zacznij korzystać z opcji EDYTUJ bo jak wpadnie moderator to możesz zebrać trochę warnów - małą uwaga.

Wiadomo jakimi prawami rządzi się ten rynek. Najczęściej, co nie znaczy że zawsze takie biznesy mają pdwójne dno, ale nie warto się wdawać w szczegóły na skalę całej Polski.

Fakt jest taki że klub po kilku imprezach najzwyczajniej padł.

jakoś inni radzą sobie z szantażami, widocznie właściciel nie miał pleców i dał sobie wejść na głowę, ale tak na prawdę nie mój biznes, a co do policji, gdyby nie były urządzane ustawki to pewnie pałkarze by się nie pojawiali, więc coś na rzeczy musi być skoro wszędzie kręciło się stwierdzenie że to typowa "sztachetówa".

Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
A skoro mnie nie znasz to się zamknij...
to nie ja sieję głupkowate propagandy w tematach podhalańskich klubów.
Odpowiadam Ci merytorycznie, a Ty potrafisz odpowiadać półsłówkami.

Wdajesz się w dyskusję to licz się z odbijaniem piłeczki - skoro nasze zdania są zgoła odmienne.


Nie wiem z czym masz problem, ale wyraźnie go masz.
Jesteś kumplem Stenda to bądź, ja Ci tego nie bronie, ale na boga - nie musisz skakać na wszystkich którzy nie wielbią Twojego pupila.
Osobiście nie znam i nie piłem wódki z nikim z tego tematu więc jestem obiektywny, skoro Rafał, Michał czy Kuba mówią prawdę to musze się zgodzić, a jak ktoś pierdzieli trzy po trzy to nie będę Ci przytakiwał skoro na mój poprzedni i aktualny post odpowiadasz jak przedszkolak.

Fakty są faktami - klub padł przez ciulową organizację, ciulową lokalizacje i czy ci się to podoba czy nie klubu nie ma.
Koniec tej jednostronnej dyskusji, choć w sumie to żadna dyskusja - utwierdzam się w przekonaniu że nie wszyscy powinni mieć prawo do głosowania w tym kraju.

narka.


Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
No i powiedz mi czemu nie grasz nigdzie dalej skoro taki dobry jesteś ha ha ha ha :D

Cieniutki to ty jesteś w uszach że mi się odgrażasz, a ja się ciebie nie boje uwierz mi...

No widać twój poziom lubisz się w cudze sprawy mieszać a sam jesteś nikim..

I już pędze z odpowiedzią na najbardziej nurtujące ciebie pytania.
Nie gram po pierwsze że nie ładuje się wszystkim do pośladków jak Twój idol który na oczy decka nie widział. Tak apropo to twój guru chciał bym go uczył więc coś tu chyba nie gra, co?
Poza tym to moje hobby nie praca, mam inne zajęcia niż hejtowanie wszystkich i wszystkiego przez neta - mam też prawdziwe życie, a nie dziecinne zabawy jak ty.

Odgrażam? Zaraz padnę! Argumenty synek, argumenty. Prawda w oczy kole. Nie masz racji, nie masz punktu zaczepienia i zaczynasz się personalnie do mnie ładować. Ale mi to lotto całkowicie, nie umiesz nawet porządnie się wypowiedzieć - więc uwierz nie jesteś w stanie mnie obrazić.

Mieszać w czyjeś sprawy? Naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, temat dotyczy klubu Fabryka i mój każdy post w tym temacie jest na temat klubu, zgoła inaczej niż Twój, bo w każdym poście atakujesz - a tak na prawdę nawet tego nie potrafisz.

didżeju papi -

Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
No dobrze panie Greg to nie zachowuj się jak dziecko skoro z tego co widze już troche lat masz, a tak się składa że ty mi się wciołeś więc Ty swojego pupilka Majora nie broń w takim razie również.
Pupilka? Bronię prawdy, a nie nikogo personalnie, jak Major pisze prawdę lub ma podobne zdanie do mnie to mam go bluzgać? Człowieku, jesli Ty napiszesz coś z sensem to też napisze "dobrze gadasz", ale póki co lejesz wode całkowicie nie na temat i masz do mnie pretensje o to?
No błagam, wyluzuj troche.

Temat tyczy się fabryki - napisałem tu swoje zdanie? Tak, nawet na początku napisałem że fajnie się zapowiada, a że wyszła kiszka - to sory, ale taka prawda. Ty natomiast zachowujesz się jak dziecko zawzięcie broniąc upadłego i źle zarządzanego klubu.

Sory koleś, ale nie mam czasu na pierdoły - mam poważniejsze sprawy.
Jak będziesz chciał pogadać na temat, a nie tylko mnie obrażać i wyzywać to zapraszam na pw.

Pozdrawiam.

Cytat:
Napisał pappydj Zobacz post
Ty zaczołeś do mnie to i ja do Ciebie... Proste ??
*zacząłeś jak już.

Czy ja napisałem choć słowo do Ciebie, o Tobie? Jak nie pamiętasz to przeczytaj jeszcze raz.
Napisałem skończmy spamować MS i piszmy o klubie, wymieniłem co mi się nie podobało i co okazało się dla tej imprezowni zabójcze, ale skoro nie czaisz tego nadal to wydaje mi się że to nie mi, a raczej tobie "bije w dekiel" i masz chwilowe problemy z przyswojeniem treści zawartych w moim poście.

Już na prawde nara - bo rano trzeba wstać.
Ciał!

Last edited by greg_; 06-12-2011 at 21:05.
greg_ jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents