4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - PiS chce przywrócenia kary śmierci
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-11-2011, 18:31   #33
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
A Ty wyjdź spoza 4clubbers i pooglądaj filmy ludzi, którzy kręcili zachowanie policji podczas Marszu Niepodległości, tak dla przykładu. Jak niewinny przechodzień dostał gazem po oczach, kilkanaście kopniaków od bezczelnego policjanta i 3 msc aresztu.
Wychodzę, każdego dnia, ale takich bredni nie jestem w stanie sobie wpoić Filmy ludzi oglądałem i za pewne uważam podobnie jak Ty, że była to ostra prowokacja służb i zakłamanie mediów w Polsce Bywa Nie jestem jednak w stanie wyobrazić sobie sytuacji, gdzie laska idzie na policję i wmawia na komisariacie, że koleś ją zgwałcił w nocy. Niebiescy pakują tyłki w swoje równie niebieskie pojazdy, jadą do siedziby gościa (laska pewnie go znała, skoro zna jego adres, imie i nazwisko) i zabierają go. 24H -> wyrok -> krzesło Gdzie badania DNA, prokuratura, sąd, sprawa? Przecież wszystko da się udowodnić i to nie policja decyduje o tym, czy jesteś winny czy nie

Druga sprawa, tego typu wyroki dotyczyć mogą jedynie najgorszych degeneratów społeczeństwa, recydywistów, morderców seryjnych, etc Po co komu oni? Jakie mają prawo do życia, skoro sami to prawo do życia odbierali innym?

Cytat:
Albo w ogóle wyjdź na ulicę w nocy i natknij się na patrol policji. Zobaczymy jak będą z Tobą rozmawiać i czy na dołka Cię nie wezmą dla "wykazywalności".
Nie wyglądam ani na ćpuna, ani nie jestem dresem, a tymbardziej już nie jestem chamem w rozmowie, więc ani razu nie dałem panom mundurowym powodu, by zostać zawiniętym na dołek.
A nie, przepraszam, raz przeszukiwany po kieszeniach byłem
__________________
Sanbit jest offline