4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - PiS chce przywrócenia kary śmierci
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-11-2011, 17:29   #26
Sauron
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 190
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Napisał sajgoN1 Zobacz post
Naucz się, że nie każdy ma takie zdanie jak Ty. I nie mów mi o Jarku, bo mam swój rozum, który pozwala mi posiadać własne zdanie i światopogląd. Piszesz o "łatwowiercach", a sam ślepo wierzysz w to, co mówią Ci w TV. Zacznij trochę czytać, zainteresuj się tematem UE i strefą Euro, to może otrzeźwiejesz trochę i zrozumiesz, że to wcale nie jest żadna pierwsza liga.

Zobacz na Grecję, Włochy, Hiszpanię, Irlandię, Portugalię - kraje pogrążone w ogromnym kryzysie gospodarczym. Skoro piszesz jaka to UE jest wspaniała, to dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kraje skandynawskie czy nawet UK chcą z tej Unii wystąpić? To chyba nie jest jakiś kaprys?

Też nie chciałbyś dokładać do czegoś, co miało przynieść tyle korzyści, a okazało się kompletnym niewypałem.

Jeśli się mylę, poprzyj to konkretnymi argumentami, a nie wyskakuj z tekstami na poziomie 1 gimnazjum.
tytuł tematu "PiS chce przywrócenia kary śmierci",wiec skoro PiS to także i Jarek.Skoro napisałem,że to jest gierka na poklask to tak jest,oto dowód:

Cytat:
Mariusz Kamiński wiceprezes PiS-u (były szef CBA) przyznał, że "przywrócenie kary śmierci w Polsce będzie niewątpliwie bardzo trudne", tym bardziej, że zabraniają tego umowy z Unią Europejską. - PiS nie chce, żeby Polska wychodziła z Unii Europejskiej ani Rady Europejskiej...

źródło gazeta.pl
nawet uczeń 1 klasy gimnazjum wie co to jest Unia Europejska a co to jest Strefa Euro.Polska nie należy do strefy Euro,chyba że o czymś nie wiem.Kryzys o którym piszesz dotyka Eurolandu a nie Unii Europejskiej.

twierdzenie,że Polska dokłada do członkostwa w UE to już kuriozum

od 1 maja 2004r. do Polski trafiło ponad 58 mld euro, z czego od 1 stycznia 2011r ponad 11mld euro,
w tym w ramach Polityki Spójności otrzymaliśmy do 1 maja 2004r. ponad 35 mld euro
w ramach Wspólnej Polityki Rolnej od 1 maja 2004r.prawie 20 mld euro

Nasza wpłata do budżetu UE w okresie od 1 maja 2004 wyniosła 22 255 744 946,09 mld euro. Zwróciliśmy także w przedmiotowym okresie do budżetu UE prawie 100 mln euro.

Niemniej jednak saldo rozliczeń, jak można się domyśleć jest mocno dodatnie i wynosi:

analizując okres od 1 maja 2004 roku - prawie 36 mld euro,
a w okresie od 1 stycznia 2011 roku - ponad 8 mld euro.

dane:październik 2011

źródło http://www.mf.gov.pl/_files_/unia_eu...ernik_2011.pdf

widzę że jesteś z Krakowa,wiec polecam także :

Magiczny Kraków - UEOK
Magiczny Kraków - UEOK
Magiczny Kraków - UEOK
Magiczny Kraków - UEOK

i nawet taki Kraków bez UE byłby zaściankiem,nie wspominając już o mojej Częstochowie....

Last edited by Sauron; 28-11-2011 at 17:32.
Sauron jest offline