4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - PiS chce przywrócenia kary śmierci
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-11-2011, 20:24   #23
sajgoN1
..:: Elite VIP ::..
  
 
sajgoN1's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Feb 2008
Miasto: Kraków
Postów: 2 437
Tematów: 394
Podziękowań: 955
THX'ów: 8 417
Imię: Kamil
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 310 (+)
sajgoN1 310sajgoN1 310sajgoN1 310sajgoN1 310
Odp: PiS chce przywrócenia kary śmierci

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post
wyjazd na zachód za okazaniem wizy,bez wizy tylko w kierunku wschodnim.....
o czym Ty człowieku gadasz
dziś może w Europie gramy w drugiej lidze,ale wolę być w drugiej lidze niż w A klasie
przestań pieprzyć bzdury....
jak ja się cieszę że takie oszołomy jak Ty,to tylko ułamek procenta w społeczeństwie
nawet Jarek wie,że ten postulat to tylko gra na poklask takich łatwowierców jak Ty......


Naucz się, że nie każdy ma takie zdanie jak Ty. I nie mów mi o Jarku, bo mam swój rozum, który pozwala mi posiadać własne zdanie i światopogląd. Piszesz o "łatwowiercach", a sam ślepo wierzysz w to, co mówią Ci w TV. Zacznij trochę czytać, zainteresuj się tematem UE i strefą Euro, to może otrzeźwiejesz trochę i zrozumiesz, że to wcale nie jest żadna pierwsza liga.

Zobacz na Grecję, Włochy, Hiszpanię, Irlandię, Portugalię - kraje pogrążone w ogromnym kryzysie gospodarczym. Skoro piszesz jaka to UE jest wspaniała, to dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kraje skandynawskie czy nawet UK chcą z tej Unii wystąpić? To chyba nie jest jakiś kaprys?

Też nie chciałbyś dokładać do czegoś, co miało przynieść tyle korzyści, a okazało się kompletnym niewypałem.

Jeśli się mylę, poprzyj to konkretnymi argumentami, a nie wyskakuj z tekstami na poziomie 1 gimnazjum.

Last edited by sajgoN1; 27-11-2011 at 20:25.
sajgoN1 jest offline  
sajgoN1 dostał 2 podziękowań za ten post.