4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tranceangel
Wątek: Tranceangel
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-11-2011, 23:10   #1
Tranceangel
..:: Bywalec ::..
  
 
Tranceangel's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Oct 2011
Miasto: Powiat Wrzesinski
Wiek: 28
Postów: 58
Tematów: 4
Podziękowań: 333
THX'ów: 15
Imię: Rafał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Tranceangel 1
Odwiedź profil Tranceangel na MySpace Odwiedź profil Tranceangel na Facebook Odwiedź profil Tranceangel na Twitter Odwiedź profil Tranceangel na Youtube Odwiedź profil Tranceangel na Soundcloud.com
Uplifting Trance Tranceangel

A więc... Pare utwórów tu moich było na tym forum, a teraz kiedy się zarejestrowałem, mogę powiedzieć kto sie pod tym pseudo kryję

Nazywam się Rafał, mam 16 lat, lubię informatykę, komputery, muzykę szczególnie trance (najbardziej Uplifting & Chillout). Moimi ulubionymi producentami są SoundLift, Andy Blueman, Arctic Moon, Infite, Aly & Fila, Daniel Kandi, Angel Ace, ATB...
Tworzę własne kawałki i po prawie półtora rocznym siedzeniu przy FL Studio przymierzam się do wysyłania/remixowania na labele. Ogólnie ambitny jestem i na paru produkcjach na słabych labelach nie poprzestanę lecz będę chciał osiągać coraz większe z tym sukcesy

Jeśli ktoś chcę posłuchać moich utwórów to zapraszam na mój SoundCloud lub Youtube. Ikonki są po lewej przy moim profilu

Pozdrawiam!

Last edited by Tranceangel; 26-11-2011 at 23:17.
Tranceangel jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Tranceangel za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents