4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-11-2011, 22:44   #29
Sauron
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 190
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie

Cytat:
Napisał _Orzeł_ Zobacz post
No z takim pojeciem jakie ty masz o konopiach to jarałeś ale szczaw chyba i nie wywyzszaj sie wiekiem bo zakladam ze masz max z 25 lat Chociaz dawałem ci 15

Wy wtracacie sie w sprawy ktore was nie dotycza , jak nie chcecie palic to sie odstosunkujcie od palaczy i tej sprawy.Chce zyc w panstwie w ktorym ludzie sa traktowani na rowni . Jezeli nie dotyczy Cie ten temat , nie palisz to wypad !! poprostu tym bardziej jezeli chcesz sie wypowiadac.
na temat swojego wieku nie będę się wypowiadał,bo zrobiło by Ci się głupio,ale wierz mi na słowo,nie było Cię nawet w planach....ale dzięki za odmłodzenie ....skoro uważasz,że ja paliłem szczaw,to Ty teraz jarasz końskie łajno....
sprawy które nas nie dotyczą,ciekaw jestem czy tak samo mówisz swoim rodzicom

i na koniec tej dyskusji dwa cytaty
pierwszy pochodzi od Sajgona1 drugi od Orła

Cytat:
Za opcją 1, ponieważ skończyłoby się:

1. Bezsensowne zamykanie ludzi za znikomą ilość roślinki.

2. Ściganie dilerów i bosów narkotykowych, które trochę policję i rząd kosztuje.

3. Jaranie i dillowanie trawy przez gówniarzy z gimnazjum.
@sajgoN1

Ad1.....masz rację nic by Ci nie zrobili...i tylko chyba o to chodzi....ot cały powód legalizacji....
Ad2....i tutaj też masz rację....przecież za znikomą ilość roślinki nikogo nie można by było ścignąć....więc taki diler z kilkoma działkami na legalu mógłby kręcić swój biznes pod gimnazjum do którego chodzi Twoje dziecko....ot cały szum o legalizację....
Ad3... wpływy do budżetu będą znikome,tak jak przy podnoszeniu akcyzy na wyroby tytoniowe i alkohol w najlepsze będzie kwitła szara strefa,a gimnazjalista i tak kupi gram roślinki u dilera,ponieważ nie będzie go stać na legalną i nie będzie dla niego dostępna (ale czy na pewno)???

i tu przejdę do drugiego cytatu

@Orzeł

Cytat:
trawa tylko dla pelnoletnich osob jak alkohol.

widać,że jesteś dopiero co odstawiony od cycunia mamusi,o życiu wiesz tyle co mrówki o życiu seksualnym w czasie gradobicia na Antarktydzie...

alkohol i papierosy są dla pełnoletnich,mówisz...
to powiedz mi mądralo ile procent spośród młodzieży do 18 roku życia jest uzależnionych od alkoholu i papierosów....

mam nadzieję,że odpowiesz 0%....przecież to jest dozwolone od lat 18-tu

Last edited by Sauron; 24-11-2011 at 02:51.
Sauron jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Sauron za ten post: