4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-11-2011, 12:17   #23
Raffsky
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Jun 2009
Miasto: lublin
Postów: 1 646
Tematów: 195
Podziękowań: 5 323
THX'ów: 1 993
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 2 (+)
Raffsky 2
Odp: Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie

Cytat:
Napisał _Orzeł_ Zobacz post
No z takim pojeciem jakie ty masz o konopiach to jarałeś ale szczaw chyba aaa co do matoła to sory , pomyliło mi sie z rafskym ktory pierwszy w tym temacie mnie obrazil i nie wywyzszaj sie wiekiem bo zakladam ze masz max z 25 lat Chociaz dawałem ci 15

Wy wtracacie sie w sprawy ktore was nie dotycza , jak nie chcecie palic to sie odstosunkujcie od palaczy i tej sprawy.Chce zyc w panstwie w ktorym ludzie sa traktowani na rowni . Jezeli nie dotyczy Cie ten temat , nie palisz to wypad !! poprostu tym bardziej jezeli chcesz sie wypowiadac.
Sam zaczynasz atakiem a póżniej masz pretensje.Sam obniżasz poziom a masz pretensje do innych.Twierdzisz że mnie te sprawy nie dotyczą -chyba głupszego argumentu nie da się napisać,w swojej pracy stykałem się z chamstwem napalonych gówniarzy którzy przychodzili i uważali że im wszystko wolno bo sobie zajarali.Takim samym problemem będą "najarani" za kółkiem jak i pijani kierowcy.
Po twoim stylu wypowiedzi nie oceniałbym wieku innych.A i jeszcze przypominam - jest DEMOKRACJA(KULAWA ALE JEST),a to jest forum i każdy ma prawo się wypowiadać.

Last edited by Raffsky; 23-11-2011 at 12:19.
Raffsky jest offline