4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-11-2011, 11:42   #18
Sauron
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 190
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie

Cytat:
Napisał _Orzeł_ Zobacz post




Widzę że ciężko ci idzie logiczne myślenie, a rownie inteligentni koledzy ci przytakują ale no tak rawski to faszysta więc wybaczam mu głupotę i agresję. Jest biednym człowiekiem.. no trudno.

"mówisz,że picie alkoholu i palenie tytoniu jest legalne ???"
jest , można kupić to w sklepie trawy nie kupisz

"więc sobie zajarał....godzinę później jego Opel wylądował na drzewie"
gdzie ja pisałem ze chce legalizacji prowadzenia po paleniu , to jak jazda po alko matole co ty piszesz wogole lol co za argument

"więc zajarali sobie w kibelku....efekt 10.000 zł strat"
wft :D lol ty sie kolego idz lecz :D:D:D

Sajgon nie dystkutuj z nim bo koles nie uzywa mózgu wogle mamy tu przejaw ewidentnego uwsteczniania się . Nie przedstawiliscie ani jedno normalnego argumentu a co dopiero zeby byl sluszny. A co najwazniejsze.. wogole nie wiecie o czym piszecie bo was to nie dotyczy Rafsky , krzyz celtycki w dlon i won faszysto stąd Moge byc chamem , dla chama zawsze taki bede taki sam
rozbawiłeś mnie tym tekstem na maxa........ gdy ja jarałem,Ciebie człowieku nie było jeszcze nawet w planach....więc skończ tą swoją jałową gadkę....

Cytat:
matole co ty piszesz wogole lol co za argument
matołem to jesteś Ty,ponieważ nie potrafisz prowadzić dyskusji z kimś kto ma odmienne zdanie od Twojego....mnie tymi swoimi epitetami i tak nie przekonasz,a używanie ich przez Ciebie w stosunku do mnie świadczy tylko o Twojej MAŁOŚCI....mam nadzieję,że się dowartościowałeś.....

Last edited by Sauron; 23-11-2011 at 11:43.
Sauron jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Sauron za ten post: