4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-11-2011, 10:21   #13
Sauron
..:: true Member ::..
  
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 657
Tematów: 190
Podziękowań: 884
THX'ów: 1 773
Imię: Leszek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Andrzej Rozenek (Ruch Palikota) o marihaunie

Cytat:
Napisał sajgoN1 Zobacz post
O czym Ty w ogóle piszesz? Te dwa przypadki o których napisałeś wyżej to przejaw tylko i wyłącznie braku rozumu. Nie wmawiaj nikomu, że ktoś mógł poczuć się jak Vettel i niczego nieświadomy jechał 190 km/h. Jeżdżąc z taką prędkością (zapewne nie pierwszy raz tak jechał), mógłby zginąć również na trzeźwo.
A czy Ty umiesz czytać Bo ja nigdzie nie napisałem że zginął,napisałem natomiast,że do dziś jest inwalidą,i do końca swoich dni będzie potrzebował opieki.....

Cytat:
Jak się nie ma choć trochę rozumu i nie wie się, że w pracy nie powinno się palić, to może nawet lepiej, że są bezrobotni. Za bycie pod wpływem alkoholu również się zwalnia. Nie wiedzieli o tym jakie mogą mieć konsekwencje?
Być może nie wiedzieli,gdyż ludzie tacy mądrzy jak Ty wmawiali im że to jest nieszkodliwe.....

Cytat:
Pf rzeczywiście, porównanie - 50 zł mandatu do zawiasów czy 3 lat więzienia... Ty chyba nie wiesz o co chodzi w temacie.
jak widzę jesteś biegły w temacie,więc proszę Cię uświadom nieuświadomionego o co w temacie biega...

1....jesteś za legalizacją miękkich narkotyków (opodatkowanie np.akcyza,VAT,legalne plantacje,sprzedaż w specjalnych punktach np.apteki,dozwolone od lat 18-tu)
2...czy chodzi Ci tylko o to że jak złapią Cię z 1g marihuany to nic nie będą mogli Ci zrobić...

za jaką legalizacją mądralo jesteś....
bo jeśli za punktem nr.1,to i tak ten jeden gram kupisz u dilera,bo Państwo nałoży na tą Twoją legalizację takie obciążenia podatkowe,że się posrasz....

i co znawco życia....
Sauron jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Sauron za ten post: