4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Lewacy i policja bije ludzi
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-11-2011, 07:29   #16
DenyGreen
..:: Klubowicz ::..
  
 
DenyGreen's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Jul 2009
Miasto: Warszawa / Maidstone
Postów: 1 410
Tematów: 109
Podziękowań: 1 402
THX'ów: 2 056
Imię: Daniel
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 21
Plusów: 180 (+)
DenyGreen 180DenyGreen 180
Odp: Lewacy i policja bije ludzi

Cytat:
Napisał benek2411 Zobacz post
Raffsky strasznie ograniczony jesteś. Tu masz cały 'dokument' 11.11.2011 Okiem blogera ,,Widziałem naziola'' - Sadistic.pl który bądź co bądź sieje propagandę.

To nie lewacy i "policja bije ludzi" tylko bydło z Antifii poprzebierane w policyjne kamizelki + jakieś niedokołysane zasrańce.
Nie rozumiem czemu Polacy dają się porwać nurtom jakiś bezmózgów z zachodu, i patriotę nazywają faszystą. W takie święto jak 11.11 wszyscy powinniśmy się jednoczyć i razem popierniczać z flagami po placach, śpiewając hymn i być dumnym ze mamy taką piękną historię a nie jeden drugiemu dawac oklep. Przecież patriotyzm nie rozgranicza poglądów na lewice i prawice w sensie że Ty jesteś patriotą większym a ja mniejszym. Kochasz swój kraj? Jesteś patriotą i koniec kropka.

Najgorsze jest to że te pajace z Atnifii posługują się chociażby znakiem Polski Walczącej - śmiech na sali.

p.s
.:: ANTIFA POLAND - WIADOMOŚCI - KRAJ
po prawo mają jakieś utwory dodane z jutuba, m.in ten:

No i ludzie jarający się takim trackiem idą bić innych ludzi? BEZMÓZGI I HIPOKRYCI.

hahaahaa.... roz***łeś mnie na kawałki.... antifa ubrana w kamizelki policji ? człowieku to były zwykłe psiaki po cywilu... jeszcze gorsze chwasty niż białe kaski.
byłeś tam widziałeś to ? oj chyba nie... stosunek do antify mam taki sam ale nie wypisuj aż takich bzdur bo to śmieszne.

do samej antify.. stosunek do tej pseudo organizacji mam taki sam nie od dziś.
pod osłoną wyimaginowanych pobudek organizują bojówki do awantur z dziadkami na manifach. hahah tym razem jednak sie przeliczyli.... co do dymu zrobionego przez grupe oderwaną od marszu... mam na myśli kibiców i mieszkańców Warszawy a także innych miast... nawet nie pomyśleli byście kibice jakich klubów byli na miejscu i ramie w ramie szli z nami na marsz nie popieram tego dymu bo można sie było powstrzymać.... oni wszyscy chcieli się dostać do antify... wkroczyła policja i wiadomo... że inaczej to nie mogło się skończyć... wyszło jak wyszło... troche niestety to przykre że akurat w taki dzień no ale cóż złożyło sie na to wiele rzeczy.....

jedyne co mnie cieszy jak nigdy to ognisko na wozach transmisyjnych tych szczurów z tvnu.... ich codzienne szczekanie w wiadomościach i próba nagłosnienia tego to muzyka dla moich uszu będziemy zapewne słuchali o tym jeszcze pare tygodni... przykre jest to że wiele ludzi w to znowu uwierzy

Last edited by Zolczi; 16-11-2011 at 15:03.
DenyGreen jest offline  
DenyGreen dostał 2 podziękowań za ten post.