4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Disco Live Music (Izdebnik)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-11-2011, 23:52   #145
oscar wilde
..:: true Member ::..
  
 
oscar wilde's Avatar
 
Dołączył/a: 22 May 2007
Miasto: Kraków
Postów: 1 936
Tematów: 66
Podziękowań: 40 774
THX'ów: 983
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 6 (+)
oscar wilde 6
Odp: Klub Pomarańcza (Izdebnik k. Krakowa)

Cytat:
Napisał (1/2) Easytech Zobacz post
Witam,

Bardzo dawno nic nie pisałem ale takie ciekawe tematy są że aż się skuszę.
Kilka kwestii wypadałoby tu wyjaśnić .


Nie rozumiem zachowania osoby (pewnie związanej z klubem) która wypomina że ktoś tam pisał błagalne maile aby u was zagrać. To taki powód do dumy ? Każdy ma jakieś marzenia jedni takie drudzy inne, ale wylewanie publiczne takich żalów jest nie na miejscu.

Według mnie, osoby związane z klubem powinny mieć więcej kultury w sobie i nie wdawać się w wiejskie przepychanki na tym forum ! chyba że podnosicie sobie ego.

Oscar, skoro tak się cenisz to ok ale po co wypisujesz że nie stać ich na Ciebie ? kogo to interesuje ? nie lubię takiego przechwalania się bez sensu .

Co do istnienia klubu, życzę mu jak najlepiej ale wątpię by ktokolwiek był wstanie rywalizować z marką Energy 2000.

Rafael More, skoro mówisz że soboty się kręcą ? to powiedz dlaczego, u was też się niby kręciły .Johny dodawał zdjęcia ile to ludzi ni było , a tak naprawdę statystki były ciężkie i na pewno o tym wiesz. Mam na to bite dowody, skąd i od kogo to mniej ważne ale znamy tą osobę.

Mathew skąd u Ciebie nagle taka wielka umiejętność przewidywania, jeszcze bardziej nie rozumiem twojej wypowiedzi na temat grania gdziekolwiek, myślę że najpierw popracuj nad swoją marką bo z tego co pamiętam nie jesteś osobą zbyt szanowaną w świecie klubowym.

mądrości tu mało.... raczej jakas pseudofreudowska analiza wez ty sie wypowiedz na temat klubu jak masz ochote a nie na temat użytkownikow 4clubbers bo to nie ten dział

tłumacząc łopatologicznie: to ze "ich na mnie nie stac" to czysta ironia i nic wiecej ;D

a klubu niestety nic nie powstrzyma od upadku takie miejsce z dobrą historią w tym temacie ;P
oscar wilde jest offline   Reply With Quote