4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bóg kontra człowiek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-11-2011, 18:08   #6
Qka
House/Techno/Experimental
  
 
Dołączył/a: 08 Sep 2009
Miasto: Racibórz
Postów: 3 364
Tematów: 440
Podziękowań: 14 593
THX'ów: 2 360
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 7
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 15
Oznaczeń w tematach: 56
Plusów: 200 (+)
Qka 200Qka 200Qka 200
Odwiedź profil Qka na Last.fm Odwiedź profil Qka na Soundcloud.com
Odp: Bóg kontra człowiek

Cytat:
Napisał The Infamous Zobacz post
Jeśli wierzysz w Boga, a Boga tak na prawdę nie ma, to trudno, zmarnowałeś tam trochę czasu, modliłeś się do "niczego" ale tak na prawdę nic wielkiego się nie stało, natomiast jeśli nie wierzysz w Boga, a okaże się że Bóg jednak istnieje, to niech Cie ręka Boska chroni.

Takie przemyślenia nie są nowością, pełno jest takich, nikt nie karze nikomu wierzyć w Boga, jest to tylko Twoja własna wola. Ktoś u góry napisał że każdy myślący człowiek jest ateistą, możliwe że to prawda, bo ten ateista na wszystko musi mieć jakiś dowód, każde zagadnienie ponad rzeczywistością, ponad przeciętnością jest dla niego czymś niepojętym i dlatego główkuje się i cały czas wymyśla coraz to nowe idee. Ja wierzę w Boga, dlatego niektóre rzeczy łatwiej mi pojąć, gdyż wiem że to wszystko jest dokładnie posłane od tego Pana z góry i nie musze się nad wszystkim zgłębiąc, po prostu wierze.
A naukowym dowodem na istnienie Boga jest fizyka kwantowa.
twoje ostatnie zdanie hmmmm
jeśli istnieje jakaś niezbadana energia to wcale nie znaczy że to właśnie Bóg .
Nie można tak twierdzić bo to nielogiczne .
Ja uważam że jeśli coś jest niezbadane to po prostu albo takie pozostanie albo kiedyś do tego dojdziemy kiedyś tam w przyszłości.
Nie zapycham sobie niewiedzy bogiem bo to nie jest rozwiązanie ale jeśli ktoś tak uważa to jego problem.
Mimo to dzięki za sensowny i bardziej wartościowy niż kolega u góry komentarz .
Doceniam to i pozdrawiam
Qka jest offline   Reply With Quote
Qka dostał 2 podziękowań za ten post.