4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Wątek: Podkarpackie MODERNA (Dębica)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-10-2011, 18:13   #169
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: MODERNA (Dębica)

Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
To mały eksperyment.
ciekawe po co experyment ha ha
to się sprawdzić powinno bez tego.

Cytat:
Napisał ALEX RED Zobacz post
[...]w Modernie gra się tylko eskę, a większość wie,że akurat w Modernie jak w mało którym klubie grać się większość rzeczy ni znanych w mediach przede wszystkim w odcieniu house'owym. Czy Ty kiedyś widziałeś by ktoś związany z Moderna pisał w temacie 139? Idź za przykładem poważniejszych ludzi i też nie pisz postów w tematach o Modernie, bo to jest irytujące i nic nie pomoże twojemu 139.
panie Alex,
po 1. nie mów ze nie gracie jak przecież gracie eske, zapraszane gwiazdy eski np: Sak Noel, patronat eska.tv - też coś z tego musi mieć tak samo jak wy.

po 2. Kto jest obyty w danej muzyce lub chociaż wie to i owo to raczej nie ma problemu z muzyką, która jest np: w internecie, a internet to media, wiec nie mów że muzyka house jest nie znana w mediach.
np: muzyka "Metal" nie jest grana w klubach, a jednak jest w mediach. mają swoje kanały, swoich odbiorców.

po 3. nikomu nie można bronić wypowiadania się, jesteśmy w kraju demokratycznym.

po 4. z tego co wiem splawik nie jest właścicielem czy też pracownikiem klubu 139, więc nie przypisuj mu terminu "twojemu 139"

po 5. nie chcę oczerniać Moderny, bo lokal jest ok, fajne imprezy, ale też macie problemy z frekwencją, (każdy lokal liczy na dobrą frekwencję) byłem na wielu imprezach i wiem to i owo.

ps1. nie wypowiadam się o 2-óch incydentach na fb, który został poruszony przez waszych stałych klubowiczy, 1 z nich został usunięty (ciekawe czemu), wg. mnie skoro macie się za taki dobry lokal, nie powinno to wcale zaszkodzić. Wiadomo każdy dba o dobry interes "swojego" miejsca, ale tym ze usuwając te informacje dla mnie Moderna pokazała że nie umie stawić czoła problemowi. Podobny problem miał tez miejsce w innym lokalu, a sprawa została otwarcie załatwiona bez usuwania informacji, więc można jednak.

Osobiście mam odczucie takie że za bardzo się tym podniecasz i non stop to samo piszesz "Moderna jest inna niż wszystkie lokale, bo w innych lokalach grają muzykę taką jak w większości" oraz "ibizą" ok spoko ja już to wiem i widziałem.
__________________

Last edited by FazZi85; 31-10-2011 at 18:18.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote