4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - DJ Mag 2011 - Wyniki
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-10-2011, 03:12   #276
Hunter
⇒ Primary Awanturnik♣ ⇐
  
 
Hunter's Avatar
 
Dołączył/a: 12 Dec 2010
Miasto: Bytom
Wiek: 37
Postów: 3 849
Tematów: 939
Podziękowań: 11 337
THX'ów: 41 866
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 47
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 14
Plusów: 1350 (+)
Hunter 1350
Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350Hunter 1350
Odwiedź profil Hunter na Facebook Odwiedź profil Hunter na Twitter Odwiedź profil Hunter na Youtube Odwiedź profil Hunter na Last.fm Odwiedź profil Hunter na Soundcloud.com Odwiedź profil Hunter na Mixcloud
Odp: DJ Mag 2011 - Wyniki

David na pierwszym miejscu - to kpina. Może i jest najpopularniejszy ale nie reprezentuje sobą niczego co dawałoby podstawy zeby go wogóle klasyfikować w pierszej 10-tce, bo to po prostu o wiele bardziej znana i mniej kontrowersyjna kopia Roberta M (grać nie potrafi zbytnio a nuty kupuje). Pomijając jego i kończąc dziesiątke PVD to jeszcze bym się zgodził - w końcu nie jest to konkurs na najlepszego technicznie DJ'a czy na najlepszego producenta tylko na najbardziej rozpoznawalną postać muzyki klubowej. Szkoda że po raz kolejny w pierwszej setce nie ma żadnego Polaka. Osobiście głosowałem m.in. na Nitrous Oxide (chyba najlepszego i najpopularniejszego za granicą polskiego DJ'a) i okazuje się ze jest dokładnie na 307 miejscu... Bez komentarza... Ogólnie z tych na kogo głosowałem tylko Arty jest w miare wysoko. Shogun jest na 122 miejscu, Ummet Ozcan na 189 a UWAGA UWAGA (!!) Alexander Popov (nie tylko jako producent ale również jako DJ naprawdę potrafił pokazać klasę w tym roku) jest na 763 A teraz jeszcze coś lepszego Wam powiem. ROBERT M jest na 397 miejscu Załamałem się... To tylko o 90 miejsc niżej od N2O (porównajcie ich sobie...) i o ponad 350 wyżej od Popova!! Przecież to jest śmieszne, łamane przez żałosne... Naprawdę brak mi słów do tych wyników... No ale czego oczekiwać od głosowania na Facebook'u. 12-13 latki potrafią nabijać głosy na swoje pożal się Boże gwiazdeczki. Naprawdę załamałem się tą farsą i chyba sam już przestane głosować. Protest Against Dj Mag & David Guetta - I wszystko na ten temat... Dziękuję, dobranoc.


PS. Sprawdziłem sobie jeszcze parę rzeczy bo widzę że nikt tutaj chyba nie umie patrzeć kto jest poza tą finałową 100-tką i najwyżej z Polaków jest Arctic Moon - na 177 miejscu, przegonił nawet Marcusa Schossowa, o którego tak się wszyscy tutaj domagali, który jest na 184 miejscu. Dla przykładu jeśli chodzi o innych Polaków to np. Fafaq (rządzący w tym roku swoimi produkcjami) jest dokładnie na 1897 miejscu... Kolejna załamka... A Max Farenthide, który tyle tu mówił o tym że komercja, którą sam tworzy, pozwala się wybić jest na 1739 miejscu... A na koniec coś co mnie dobiło najbardziej. Popatrzyłem sobie z ciekawości czy jakieś 13-latki nie zagłosowały przypadkiem na Pitbulla (no bo w końcu mega DJ z niego jest...) i okazuje się że oczywiście jest, i to aż na 610 miejscu (150 miejsc wyżej od Popova!!). No powiedzcie ludzie czy można się nie załamywać?


I na koniec polecam jedyny chyba wiarygodny i obiektywny ranking DJ'ów a nie jakiś pseudo POP-gwiazdek:
TranceAddict Top 250 DJ Poll 2011 Results
__________________

Last edited by Hunter; 28-10-2011 at 05:14.
Hunter jest offline   Reply With Quote
Hunter dostał 2 podziękowań za ten post.