4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dla wielbicieli Janusza Palikota wywiad z jego byłą żoną
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-10-2011, 18:24   #14
Raffsky
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 22 Jun 2009
Miasto: lublin
Postów: 1 646
Tematów: 195
Podziękowań: 5 323
THX'ów: 1 993
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 28
Plusów: 2 (+)
Raffsky 2
Odp: Dla wielbicieli Janusza Palikota wywiad z jego byłą żoną

Cytat:
Napisał Sauron Zobacz post
nie jestem zwolennikiem Palikota,i mało mnie interesuje on i jego życie osobiste...
wywiad z byłą żoną,w trakcie walki o podział majątku....
też mi dowód na winy Palikota...KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ




od jakiegoś czasu próbujesz Nam wmówić,że za rządów PiS Polska to był kraj mlekiem i miodem płynący...
o tym niby dobrobycie w takich oto słowach wypowiada się dziś dla portalu Wprost24 europoseł PiS Tadeusz Cymański

...-Mieliśmy ogromną kasę. Ale daliśmy ją bogatym i pogłębiliśmy rozwarstwienie społeczne. To jest tajemnica, o której się milczy. Bo albo popierasz PiS, albo milczysz. Ten brak krytycyzmu, to zapatrzenie i ten zachwyt nad dwoma latami naszych rządów, to przesada....
...-Problem był nie w tym, że zostawiliśmy pieniądze w kieszeniach Polaków, tylko to w czyich kieszeniach je zostawiliśmy. Joachim Brudziński chwalił się, że średnio daliśmy 200 zł na osobę - ale średnio to się facet topi w jeziorze, które ma metr głębokości. Jestem bankowcem, liczę, mam to wszystko w małym palcu i widzę, co się dzieje. Polacy tego nie wiedzą.




Politolog i nie wie,że te 100 dni liczy się od dnia zaprzysiężenia???
a to ma nastąpić prawdopodobnie 22 listopada
Pokaż mi gdzie zachwalałem rządy Pis-u jako "miodem i mlekiem płynące",nie były one moim zdaniem super błyskotliwe,ale nie były też takie złe jak nam próbuje wmówić Tusk i jego sekta antypisa.Natomiast rządy PO po szumnym przemówieniu Tuska i zapowiedziach z kampanii to porażka po całości przykryta życiem Polski na kredyt,propagandą usłużnych mediolizusów.
Jak widzę każdy kto skrytykuje Prezesa od razu bohaterem na salonach,cytowanym po wielokroć.
Znasz takie przysłowie o ptaku co kala własne gniazdo.

Donek niech lepiej zacznie działać bo prędzej czy pózniej Schetyna weżnie odwet.Zobaczymy sto dni od teraz czy od zaprzysiężenia - LEŃ swojej natury nie zmienia.
Raffsky jest offline