4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Podkarpackie [ZAMKNIĘTY] Galeon (Kawęczyn k. Sędziszowa Małopolskiego)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2011, 14:46   #588
Jusztyna
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: Galeon (Kawęczyn k. Sędziszowa Małopolskiego)

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
Mimo iż jestem 1000% heteroseksualistą to zrobie każdemu loda z połykiem (i jeszcze orzeszkami się pobawie) temu, który mi wskaże w Polsce klub gdzie :

a.) jest lepszy klimat
b.) są piękniejsze kobiety
c.) jest ogólnie lepiej
niż w Galeonie ;DD
raczej nie znajdziesz - przedtem jeszcze energy miało swój klimat który na prawde był mega zajebisty ale od jakiegoś czasu to już nie to, mimo że pod względem wizualnym (jeszcze teraz po otwarciu kolejnej sali) energy chyba nie pobije jednak nic.

Cytat:
Napisał Robson132 Zobacz post
no ale zawiodłem sie na tym klubie, tylko jedna sala i mały hol, straszny ścisk, pielgrzymka przeciskających sie ciągle ludzi przez sale którzy chcą wyjść na fajke na zewnątrz a przy tym co niektórzy muszą "chamsko ciąć wszystkich z bara".
Panie ta jedna sala jest lepsza niż niejeden klub w którym jest kilka
uwierz mi na słowo.. w energy przykładowo masz 4 sale na chwile obecna i praktycznie wszedzie graja podobnie... bez rewelacji.. a tak chodzic od jednej do drugie.. no po co?
idziesz do klubu sie bawić czy zwiedzać ?

Cytat:
Napisał Robson132 Zobacz post
Muzyka na początku koło 12 zajebista, żadne tam eskowe klimaty, potem 4 strings ale sie strasznie na nim zawiodłem było zamulanie, dalej to już nie chciało mi się siedzieć.
dla mnie akurat Majki wtedy zrobił lepszą robotę niż 4S to co zagrał seta to masakra chociaż na take me away ciary przeszły..

wszystko pięknie ładnie tylko teksty "pana" z ochrony żałosne, jakby nie fakt że 'może więcej' to nic tylko zayebać z otwartej rączki


Warn: (0%)
 
Reply With Quote