4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - HARDKOROWY KOKSU : Robert Burneika & Maroka Show Girls @ IGUANA - Brzozowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2011, 13:55   #16
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: HARDKOROWY KOKSU : Robert Burneika & Maroka Show Girls @ IGUANA - Brzozowa

Kamel @ to się śmiej dalej ze swojej nie wiedzy, bo jednak widze że nie rozumiesz mojego przekazania, albo nie znasz się na rzeczy. Ty jak Ty ale powinieneś to wiedzieć.
Że liczy się popularność oraz umiejętności, a nie to że ktoś jest w czymś dobrym.

Może bardziej realny przykład przedstawię odnośnie popularności: kiedyś 4c było wg. mnie bardziej popularniejsze zanim był facebook, prawda jest taka że ludzie siedzą więcej teraz na społeczniościówkach niż tutaj.
Dlaczego niby tam sie reklamujecie/promujecie? odp. bo jest większe zainteresowanie tam, bo servis jest bardziej popularny.

Dlaczego konkurs 4c przeprowadzany jest na facebooku, a nie na forum tutaj? przeciez tez można zbierac "Lubie to" w postaci "Thanksów"
Tutaj też można sobie założyć album ze zdjęciami, zrobić grupę, czy nawet pisać innymi.

Łatwo zaobserwować można popularność, bo kiedyś było informacji i tematów na forum o wiele wiecej niż obecnie, aktywność użytkowników pewnie też spadła.
Pewnie masz jakiś wgląd do statystyk od poczatku istnienia forum, więc pewnie wiesz kiedy ludzie piszą wiecej kiedy mniej, w jakich godzinach wchodza czym sie interesują.

Ozzy @ tak masz częściowo rację, ale samą muzyką się nie najesz, zwłaszcza jakbyś mieszkał na wsi, to jak non stop byś chodził pod sklep (bez obrazy oczywiście) spotykał ciagle tych samych ludzi to samo by się działo (jedna i ta sama monotonia), to znudziło by się tobie to.
czasem żeby być zaspokojonym trzeba też zjeść coś innego.
Ludzie potrzebują rozrywki, a to że jest Koksu, a nie dj z zagranicy to moja wina, to jest pomysł organizatora imprezy przeciez.

Ja też bym wolał jakiegoś popularnego czy dobrego dja, ale to tylko my tutaj chcemy, a tam w okolicach ludzie może akurat potrzebują czegoś innego.
Chodzi o to żeby lokal miał frekwencję.

Frozen @ śmiej się dalej, ja się śmieje z Ciebie, bo wymiękłeś w innym pewnym temacie odnośnie voodki i wody

Epic @ ja o tym wiem że ci 3ej są członkami SHM, ale chyba AvB jest raczej starszy i bardziej popularniejszy.
to że Koksu będzie w Planecie to też wiem, bo robi tourne, a w Polsce będzie 3eci raz.

_______________
Jak bym nie pisał wesoło czy głupio czy jak tam uważacie to byście nie cieszyli się wcale z tego. Także na zdrowie :D
__________________

Last edited by FazZi85; 19-10-2011 at 14:02.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote