4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Toxicator Polska - 10.12.2011
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-10-2011, 20:34   #32
Symbicort
..:: Aktywny ::..
  
 
Dołączył/a: 21 Sep 2010
Miasto: Syreni Gród
Wiek: 30
Postów: 37
Tematów: 4
Podziękowań: 0
THX'ów: 15
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Symbicort 1
Odp: Toxicator Polska - 10.12.2011

Cytat:
Napisał Mateo Mazaki Zobacz post
Czyli twierdzisz, że nie ważne kto gra, ważne by byle jakaś tam w miarę muza leciała... ta. O atrakcyjności eventu i jej prestiżu świadczą wg. mnie głównie gwiazdy które na nim występują. Gdyby teraz tego 10 grudnia wystąpiły te gwiazdy co je wymieniłeś to bez gadania z miejsca bym zamawiał bilet. Szczerze to mam gdzieś ile bierze za seta taki hhz czy mystery płace kase za impreze to wymagam i chcę się dobrze bawić a nie...
Mówisz, że płacisz i wymagasz jeśli byłyby gwiazdy pokroju Hedzika lub Zatoxa tak ? Teraz zadam Ci pytanie dość retoryczne. Wolałbyś mieć na takim Toxicatorze 2-3 gwiazdy pokroju ww. ale powiedz mi skąd weźmiesz kasę na tych grajków ? Jeśli jesteś tak dziany to płać za sety Zatoxa lub za Headhunterza. Łatwo Ci napisać słowa "płace i wymagam", ale jeśli brał się za organizacje czegoś takiego to byś szybko z tego organizowania ewakuował się Wiem ,że każdy ma najlepsze pomysły przed monitorem i każdy by je wykonał, ale gdyby przyszlo co do czego to by skończyło się na zwalaniu winy na drugą osobę "bo ja miałem zajebiste pomysły ale nie mam na to funduszy i nic więcej nie zrobię". Ja szczerze bardziej wolę posłuchać Schizqa i Termala, którzy na bank zagrają kapitalnego seta niż Headhunterza który w kółko gra to samo

Co do imprez, które odbywają się na terenie naszego pięknego kraju. Fakt jest ich mało jak na nasze warunki ale sądzę, że one są wystarczające jak na tą chwilę i na ludzi, którzy by przyjeżdżali na nie. Nas słuchaczy HS lub HC w Polsce jest sporo ale nie jest to taka sama liczba słuchaczy co electro, trance czy house. Mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej i to może być zasługa osób które zaczynają od podstaw organizowanie eventów czyli takie Toxi w klubie z jednym grajkiem czy kilkoma mniej znanymi

Last edited by Symbicort; 18-10-2011 at 20:44.
Symbicort jest offline   Reply With Quote