4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Śląskie Pomarańcza "2" (Katowice)
Wątek: Śląskie Pomarańcza "2" (Katowice)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-10-2011, 10:26   #64
Dj_Krut
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 11 May 2010
Miasto: Czeladź
Wiek: 32
Postów: 687
Tematów: 71
Podziękowań: 417
THX'ów: 730
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 31 (+)
Dj_Krut 31
Odwiedź profil Dj_Krut na Facebook
Odp: Pomarańcza "2" (Katowice)

Odwiedzam ten temat drugi raz , ostatni wypowiadałem się około 3 miesiące temu , wracam do tego temu by wyrazić ponowną opinie na temat tego klubu i muszę przyznać że opinia będzie gorsza ocena również

Kto był wczoraj w pomarańczy to wie ile było osób wczoraj miałem przyjemność być kierowcą wiec wszystko widziałem z normalnej perspektywy
Chciał bym głwoie poruszyć temat limitu osób wpuszczanych do klubu , pytanie do zarządu tego klubu powino brzmieć czy w tym klubie są jakie kolwiek limity jeśli chodzi o przedział osób , podejrzewam że odpowiedz by brzmiała NIE , widać że menadzerom klubu zalerzy by zebrać jak najwiecej peniędzy za wjazd do klubu , rozumiem że chą zarobić ale z tym to się wiąże
Po pierwsze w clubie jest tyle ludzi że nie da się przejść (nigdzie! , nie tylko pod barem czy na parkiecie , gdzie ma sie 30cm (kwadratowych) do swojego urzytku , jesli chodzi o Wc sytułacja wygląda podobnie , wszędzie tłumy . Moim zdaniem to nie jest nie dopuszczalne , przepisy BHP powiny kontrolować takie rzeczy , następną rzeczą w tym clubie jest brak paralni , niby na parkiecie nie można palić ale i tak wszyscy palą (klub niby ma najlepsza klimatyzjacje w Polsce ale to nic nie daje bo rano ubrania i tak śmierdzą całe dymem z pamierosów


Tutaj wypowiedziałeś się na ten temat i musze pwoeidzieć że jesteś w błędzie po pierwsze spiżu nie zamykają a po drugie to chyb się mylisz do pomarańczy właśnie wpuszczają sweetsixteen z tego również jestem zawiedziony

Cytat:
Napisał Otis1990 Zobacz post
Spiż zamykają w grudniu a jeżeli w Energy w Kato będzie tak jak w Przytkowicach, to ja podziękuje za gorące 16 i idę do Pomarańczy gdzie mam pewność, że ludzie są pełnoletni...

Jesli chodzi o stone techniczną to club ma dobrą pierotechnikę oraz nagłośnienie i oświetlenie (ale tylko to jest pluem)


Apeluje do zarządu tego clubu zróbcie coś z limitami wchodzących osób do klubu


Podsumowując oceniam ten klub puki co na 1+ ale to głownie z powodu tych limitów , ale moim zdaniem konfort zabawy jest najważniejszy ( niestety ten klub nie spełnia tych wymogów na dzień dzisiejszy)
Dj_Krut jest offline   Reply With Quote