4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Film z tej egzekucji wyciekł do sieci; "ośle, przestań!"
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-10-2011, 13:52   #9
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Film z tej egzekucji wyciekł do sieci; "ośle, przestań!"

Cytat:
Napisał ka96rol Zobacz post
słabe :D
myslalem ze bedzie krew

1 komentarz. Żenujący. Widać że ludziom w zwykłym świecie w tyłku się przewraca bo nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Kilkudziesięciu zwykłych ludzi patrzy się na egzekucję kolesia i dla nich jest to normalka. W naszym świecie to powinno być szokujące a tu mamy komentarz że słabe. Pogratulować toku myślenia. Czasem warto nie wypowiadać się w tematach których się nie rozumie.


Cytat:
Napisał ndw agroo89 Zobacz post
Dobrze to po co dajesz takie tematy? Szukasz na pije sensacji i na wielka ilość Thx. Co ci one daja? Wirtualna sławę? Napewno nie u mnie dla mnie robisz z tego działu syf i to totalny.

A tak ludzie chcą widziec krew pot łzy i spermę bo jest to teraz na topie od dłuższego czasu.

Teraz przykładem sa ci źli a nie dobrzy pozdro i zastanow sie czasem zanim założysz temat godny newsa a nie plotki...

Ooooo.... Co za ziom. Jesteś człowieku kretynem i to w pełnej okazałości. Możecie mi dać za to ze 3 warny nawet wiem że inaczej nazwać się takiego kolesia nie da. Ja gdybym był modem wręczyłbym za taką wypowiedź bana i to na miesiąc. Prawie każde zdanie jest tak idiotyczne że szkoda gadać. A zdanie podkreślone przeze mnie to przeginka. Jak Ci się tak to podoba to wyjedź sobie na półwysep arabski. Gwarantuję że tygodnia byś nie wytrzymał. Już od dawna potwierdzasz że brak Ci rozumu. Ludzie mają poważne problemy społeczne a Ty sprowadzasz wszystko do tak podstawowych refleksji. Kryzys w Grecji to przy tym pikuś. Radze zapisać się do podstawówki jeszcze raz. Pozdro!
__________________
Piaszeczki jest offline  
Piaszeczki dostał 3 podziękowań za ten post.