4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-10-2011, 18:42   #25
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

Ja się nie kłócę z Frozen'em tylko uświadamiam mu w jakim jest błędzie, bo ocenia coś po tym co pisało/znalazł w internecie. Poza tym w żadnym moim wpisie nie kieruję do niego żadnego obelżywego słowa, a w jego wpisach skierowanych do mnie jednak są... widocznie taki jest jego poziom.

Jak uświadamia się mu to i tak wykręca się ze nie dla muzyki tylko dla znajomych jest w klubie. OK ja to rozumiem, bo jestem tolerancyjny oraz umiem przyjmować krytykę, wcale przecież nie flugam na niego nic ani, bo szanuję każdego człowieka.

Wpis Wesley'a jest bardzo trafny, w klubie gra się dla ludzi po prostu.

Poza tym Frozi dam Tobie jeszcze przykład:
Masz 2kieliszki w jednym z nich jest wódka w drugim woda. Jak rozróżnisz optycznie (wzrokowo) w którym co jest co? (wąchać, smakować, konsumować, dotykać - nie możesz)
_______
Moja relacja z tej imprezy jest bardzo pozytywna, pomimo tego że nie zrealizowało się to co oczekiwałem i mam pewien żal co do obietnicy Arti'ego.

Konsumowałem % przywitałem się z Pumba, Q-Bass, porozmawiałem z ADJ, Wuju Adam, poznałem przy okazji naszego Kamelka z K-Tronic, a poza tym to sporo chodziłem po sali i rozmawiałem z z znajomymi choc nie ze wszystkim sie udało. A i dłuuugo czekałem na drinki, które jednak mógł sobie każdy wziąć bez problemu.
Barman też co jakiś czas jakiś triczek wykonywał

Z 4clubbersów wiem że byli
01. Erise
02. Wesley
03. _Kameleon_
04. djpumba
05. czokler92
06. xEmcia94Xx
07. kajeczkaxxx
08. djadrriano
09. D-LINE
10. K-TRONIC
11. Klimazz88
12. Baniczek
13. E-Gain
14. Camo
15. djmateusz90
16. kamilsgsp
__________________

Last edited by FazZi85; 11-10-2011 at 19:06.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali FazZi85 za ten post: