4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-10-2011, 00:49   #21
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: DJ ARTI B-Day Party @ IGUANA - Brzozowa

ha ha brawo za przykłady z tym napisałem wcześniej że rozumiem że nie lubisz discopolo, a ty dalej pier....sz swoje, weź ogarnij to że wiedza na temat gatunków/stylów muzycznych u ludzi jest bardzo uboga, a w necie większość ludzi klasyfikuje muzyke do 2óch worków z napisem "techno" i "disco polo" (zapytaj jakiś przypadkowych osób, jakiej muzy słucha, gwarantuje że większość odpisze ci techno lub hiphop czy tam discopolo) więc osoba prowadząca daną stronę internetową liczy na ruch i zainteresowanie, dlatego raczej dodawane jest tam wszystko to co z tym związane, np jesteś w barze to znajdziesz tam piwo oraz wódke,a wszystko jest podpisane alkohol, tak samo z muzyką dance/disco która jest błędnie klasyfikowana do do worka discopolo, ogólnie bardzo mało jest informacji pomiędzy różnicami muzyki disco, dance, a disco polo.
po 2gie osoba która prowadzi portal odnośnie muzyki raczej będzie pozycjonowała stronę pod pewne hasła, a że ludzie nie są dostatecznie oświeceni w tym kierunku to szufladki/worki z napisami są tylko dwa czyli takie jakie używają ludzie.

Szukając zespołu Power Play znalazłeś go w w jakim worku? pewnie z napisem "disco polo" i go tak samo klasyfikujesz, bo tak pisało w necie, a to może być BŁĄD.
Z tego co ja wiem np: zespół D-Bomb jest zespołem Dance, a każdy klasyfikuje to do discopolo, a dance dla mnie niema nic wspólnego z disco polo.

Skoro po 2óch h rozmowy z dziewczyną sądzisz/stwierdzasz że panna nie jest dla Ciebie (bo dialog z nią prowadzony nie poszedł po twojej myśli) i rezygnujesz to znaczy ze słaby jesteś, każdy facet może mieć każdą kobietę na ziemi kwestia prowadzenia odpowiedniego dialogu, używania klucza odpowiedniej gry słownej, weź pod uwagę to że czasem panna może mieć zły dzień, więc może pociskać każdemu napotkanemu facetowi który ją podrywa/gada/rozmawia.

I nie żyj internetem tylko, bo 70% rzeczy w necie to śmiecie i głupoty są np: durne aplikacje/gry na facebooku które jednak tak bardzo ciekawią ludzi, że grają w nie i klikają.

Nie bez powodu napisałem wcześniej metalike w cudzysłowiu.
Bardzo dobrze że wiesz i znasz różnice pomiędzy disco, a Italo disco, (za to szacun) ale sporo ludzi nie rozróżnia tego wcale, czyli jak to określasz sam, prości ludzie.

Więc na sali dance w IGU. czyli potocznie zwanej salą "disco" nie leci tylko "disco polo" ale też i muzyka "dance" nawet "rock and roll" czy tam weselne klimaty, a na sali main floor czyli dużej zwanej potocznie "techno" leci wszystko inne.

To że pisze w internecie coś nie musi być konieczne z prawdą. Widzisz fotkę auto bmw i podpis BMW, a w środku jest ślinik "malucha", ale przekonasz się dopiero jak otworzysz maskę tego auta.
Tak samo to że znalazłeś daną informację w necie o zespole nie znaczy że w klubie leci ciągle ten zespół, bo jest ich wiele, sala dance wcale nie oznacza że tam non stop leci "discopolo"

Amen

Ps. Jak mnie uważasz dalej za głupka to znaczy że nie rozumiesz mojego przesłania.
__________________

Last edited by FazZi85; 11-10-2011 at 01:02.
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
FazZi85 dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents