4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wyborco! Głosujesz na PiS? Przemyśl to 200 razy!!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-10-2011, 20:10   #102
Stelmach
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 31 Oct 2010
Miasto: Łódź
Wiek: 44
Postów: 4
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks': 1 raz w 1 Poście
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Stelmach 1
Odp: Wyborco! Głosujesz na PiS? Przemyśl to 200 razy!!

A ja głosowałem na PiS - Jana Tomaszewskiego. Mam nadzieję że w końcu zrobi porządek z PZPN, aferami, korupcją, wyjaśni drastyczne koszty budów stadionów na EURO2012, łapówkę Smudy za mecz Zagłębie - Cracovia, fakt dlaczego gra Piszczek w kadrze a ciąży na nim prawomocny wyrok (!), dzisiejszą sytuację choćby z zamykaniem ust sędziom piłkarskim. PZPN jest tak przesiąknięte aferami, że codzień niemal słyszymy o kolejnych zatrzymaniach aferzystów przez wrocławską prokuraturę, a Lato infantylnie gada, że o niczym nie wie i "zawsze czarne owce się znajdą. Póki co zarzuty ma 400 osób!

A co do PiS - nie popieram ich w zupełności podobnie jak PO. Choć wydaje mi się że demagogia i populizm PO są większe, PiS to z kolei partia takich szlacheckich watażków. Chamstwem że strony PO jest chronienie tyłków swoich i nepotyzm jak choćby "afera hazardowa" i późniejszy wybór Schetyny na Marszałka Sejmu, który był w nią zamieszany, brak dymisji Klicha i Arabskiego (dopiero minister MSWiA Jerzy Miller po raporcie poprosił ich o odejście), nie wspomnę o Drzewieckim i Chlebowskim - uff... jak dobrze że ich nie ma już. Także prezytent mojej Łodzi jest zamieszana w korupcję - Hanna Zdanowska - odwołała prezesa Aquaparku, który wykrył niegospodarność (jak się okazało członka PO (!) - sprawę bada prokuratura.
Stelmach jest offline  
Użytk. którzy podziękowali Stelmach za ten post: