4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Wyborco! Głosujesz na PiS? Przemyśl to 200 razy!!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-10-2011, 09:57   #6
David Grits
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
David Grits's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2008
Miasto: Inowrocław
Postów: 415
Tematów: 43
Podziękowań: 121
THX'ów: 799
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 27
Plusów: 33 (+)
David Grits 33
Odp: Wyborco! Głosujesz na PiS? Przemyśl to 200 razy!!

Świetny temat. Oglądałem wczoraj program pana Tomasza Lisa, i mówiąc szczerze gdy słuchałem pytań, to o mały włos nie puściłem pawia na dywan. Tydzień temu, lub dwa w tym samym programie wystąpił premier Tusk i atmosfera w studiu była zupełnie inna, jak w przypdaku wczorajszego incydentu. Wydaje mi się, że nie przystoi takiemu dziennikarzowi jak pan Tomasz Lis, traktować w zupełnie inny sposób premiera jak i prezesa dwóch największych partii politycznych w Polsce. Rozumiem, że każdy człowiek jest jakos ukierunkowany politycznie, no ale bez przesady. Jaki był cel tych wszystkich pytań, w których próbował wyciągnąć brudy sprzed 20 lat? Czemu nie zachował się w podobny sposób gdy przed nim siedział Tusk? a na osłodę coś ode mnie.

Sylwia Ługowska (nr 5 na liście w Łodzi) mówi: "Za rządów PiS powstało ponad milion nowych miejsc pracy".

Magdalena Żuraw (nr 4 w Bydgoszczy): "Jestem w PiS, wiem co to znaczy nowoczesny patriotyzm".

Ilona Klejnowska (nr 6, Płock): „Popieram PiS bo zapewni bezpieczeństwo”.

Magdalena Wiciak (nr 6, Bielsko-Biała): „Popieram PiS, bo młodzi ludzi zasługują na więcej”.

Anna Krupka (nr 6, Gliwice): „Jestem w PiS, bo ważne jest uczciwe państwo”.

Aleksandra Jankowska (nr 4 w Gdańsku): "Popieram PiS, bo to szansa na innowacyjną gospodarkę i naukę opartą na wiedzy".

Anna Schmidt (nr 5, Krosno): „Dobra szkoła, więcej żłobków i przedszkoli, ulgi prorodzinne - to jest to czego potrzebują Polacy”.

Sławna Pani Ilona jednak kandyduje w Płocku a nie jak to powiedział pan Tomasz z nr 6 w Bydgoszczy. Opinię na ten temat zostawiam wam
David Grits jest offline  
David Grits dostał 6 podziękowań za ten post.