4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Cena legalnie wydanego utworu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-10-2011, 22:49   #157
Madrus
..:: Klubowicz ::..
  
 
Madrus's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Jun 2010
Miasto: S C O T L A N D
Postów: 686
Tematów: 112
Podziękowań: 331
THX'ów: 2 054
Imię: Madrus
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 3 (+)
Madrus 3
Odwiedź profil Madrus na Facebook Odwiedź profil Madrus na Youtube Odwiedź profil Madrus na Soundcloud.com
--> Cena legalnie wydanego utworu

elo, jak masz zamiar zarobić na muzyce w jakiej wytwurni to każdy komercyjny soft np. massive, nexus fl studio itd. musisz mieć legalny. ale mozesz sam sie wydawać tak jak ja to robie z własnej kieszeni. płyty prosto do sklepu. rozliczasz sie tylko z podatku i tyle.

Cytat:
Napisał mario ohoa Zobacz post
Za pomoca mysli mozna kontrolować urządzenia .. a ja to czekam na Fl 50 czy 175 kiedy w końcu będe myslami odwzorowywał w programie sample ,melodie i wszystko będe miał za freee xD
hehehehehhehe ja tesh czekam na wersje beta haha

Cytat:
Napisał kozaktm Zobacz post
Przy wydawaniu malo kto sie interesuje twoim softem.. Ale jezeli na cos wpadniesz.. masz nielegal to odpowiadasz..
A co do drugiego pytania.. Tutaj wszystko co wrzucane do tych dzialow jest nielegalne (maly % legalnosci) wiec.. konkretnie ci nie odpowiem.

Ale zauwaz.. ze komfortowo sie pracuje na legalach..
Jakis blad - dzwonisz - zalatwiasz..
A nie Bog wie co moze Ci sie stac.
Do tego c*ackowane wersje sa nie pewne (moga generowac odchylenia od oryginalu, nie maja supportu...
na nielegalach tesh. jakis błąd - odpalash gogle i oszczędzasz na telefonach )
to co tu jes wrzucane to wszystko dla undergroung ludków. zawsze to co zakazane smakuje lepiej hehehhe
__________________

Last edited by Trush; 30-11-2011 at 20:10.
Madrus jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Madrus za ten post: