4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Małopolskie [ZAMKNIĘTY] Disco Live Music (Izdebnik)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-09-2011, 15:09   #78
immot83
..:: Aktywny ::..
  
 
Dołączył/a: 06 Feb 2007
Miasto: Rybnik
Postów: 36
Tematów: 4
Podziękowań: 179
THX'ów: 68
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
immot83 2
Odp: Klub Pomarańcza (Izdebnik k. Krakowa)

Czytam sobie z ciekawości posty panów Mateusza W. aka Matthew Stend i Tworr4ss'a i ciężko mi nie odnieść wrażenia (szczególnie w przypadku tego drugiego) że jest tutaj tylko po to żeby siedzieć i smęcić i narzekać - jak to kiedyś Hazel powiedział... Jak macie tu non stoper spamować jak to jest źle w tej Pomarańczy w Izdebniku jak to nagłośnienie źle gra itd. to serio idźcie sobie na temat "E2K" wychwalajcie pod niebiosa wklejając milion razy swoje subiektywne odczucia dotyczące wspaniałości i niepowtarzalności tego jakże-cudownego miejsca. Naprawdę nie zaśmiecajcie tego tematu swoimi żalami, bo już się niedobrze od tego robi.

A ja powiem tyle odnośnie Pomarańczy (choć zapewne spotka się to z krytyką wszystkich wyznawców religii E2K) :
- Jestem w stanie zapłacić nawet 30 zł za wstęp i 15 za browara tylko po to, żeby nie oglądać porobionych 16latków i "żujących" dresików (myślę, że wtajemniczeni wiedzą o co mi chodzi), nie deptać po stłuczonym szkle i nie kleić się do podłogi.
- Muzyka? Kwestia względna - jeden lubi Nycera kto inny Above & Beyond i każdy twierdzi, że jego muzyka jest najlepsza. Problem w tym, że w przypadku masówek dogodzić trzeba możliwie największej rzeszy ludzi. Widzicie to zawsze gdy grają gwiazdy - na początku szał i pełny parkiet a po pół godziny "ambitnego" grania pustki. Można w tym temacie polemizować ale przeważnie tak właśnie jest.
- Nagle (po otwarciu Pomarańczy) w E2K zaczynają się pojawiać postacie ze znanych filmow, ANIOŁKI rodem z... No właśnie czy aby na pewno z nieba? Skąd my to znamy? Czyżby ktoś kopiował pomysły? Czekam tylko na LED-MONSTERA (lub jego odpowiednika) a może coś mi umknęło i też już był?
- Jak ktoś już zauważył - więcej ładnych dziewczyn jest w Pomarańczy, a jeśli chodzi o Izdebnik muszę przyznać że dziewczyny w Małopolsce są mniam mniam!

Mnie osobiście podoba się w Pomarańczy i tam właśnie kieruję swoje kroki (a raczej auto) pomimo że mam tam jedyne 150km.. I żeby nie było - neguję E2K tylko w odpowiedzi na natarczywe wpisy panów o których wspomniałem na wstępie. Ale nie robię tego po 15 razy w temacie E2K tylko tutaj jako odpowiedź. Nie odpowiada mi E2K? Jadę do Pomarańczy i nie biadole wszędzie gdzie się da jak to w tym Ene jest do d***y. Proponuję więcej niepisanej kultury internetowej, przynajmniej na tym forum które ma za zadanie skupiać ludzi na poziomie a nie krzykaczy.

Uffff! To tyle, Panowie Mathew i Twor4ss bardzo proszę nie traktujcie tego jako atak na swoje osoby, nie to miałem na myśli, krytykuję tylko pewien wzorzec zachowania który być może nieświadomie prezentujecie.

Mam nadzieję że wynagrodzicie moją jakże rozbudowaną wypowiedź pisaną w czasie siesty po obiedzie tnxami

No i UDANYCH IMPREZ Życzę (gdziekolwiek się bawicie!)
immot83 jest offline   Reply With Quote