4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie [ZAMKNIĘTY] Klub Pomarańcza (Łódź)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-09-2011, 13:13   #16
morda
..:: Adept ::..
  
 
Dołączył/a: 18 Jul 2011
Miasto: lodz
Postów: 25
Tematów: 0
Podziękowań: 3
THX'ów: 18
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
morda 1
Odp: Klub Pomarańcza (Łódź)

Cytat:
Napisał immot83 Zobacz post
Morda z całym szacunkiem - ale do jakiej firmy należy Twój profil? Piszesz prawdę, bo jesteś żywym przykładem na to, że takie firmy działają. Ale stwierdzenie że przed otwarciem Izdebnika na facebooku było 5000 fikcyjnych kont :D no prooooosze Cię! PR potrafisz zrobić jak spece od wizerunku PO :D

PS. Pewnie zapytasz skąd stwierdzenie że należysz do jakiejś firmy... Wiesz takie firmy nie mają czasu na to żeby te fikcyjne profile "żyły" (tak jak Twój tutaj). Więc zazwyczaj komentarze z nich są zamieszczane w wąskim i sprecyzowanym miejscu (jak w Twoim przypadku atak na Pomarańcze), często są zakładane w czasie gdy pojawia się "problem" (18 Lipca 2011 w Twoim przypadku). Nie komentują zdjęcia znajomego, nie dają linków (za wyjątkiem tych które są w ich interesie) etc.
Stosunkowo łatwo można zweryfikować który profil jest "lewy" a zauważ że spory odsetek pierwszych wpisów na FB były generowane właśnie przez takie profile. Ja to obserwowałem i powiem Ci że nie wysunąłem takiego twierdzenia, bo mało kto w to uwierzy, ale teraz sam stałeś się przykładem swojej teori Widocznie ktoś zapłacił firmie więcej i pisała już podczas imprezy a zwykli klubowicze dopiero jak się wyspali po udanej imprezie.
Nie wiem komu może zależeć na zrobieniu takiego czarnego PRu dla Pomarańczy - ja (przypuszczam podobnie jak 95% uczestników imprezy - o czym świadczy frekwencja) poprostu dobrze się bawię pomimo że jestem już dziadkiem jeśli chodzi o uczestników imprezy :D Ale przynajmniej nie wśród 16-latków i dresów...
Ty Immot , weno sie może odmotaj bo tego się nie da czytać...można sie nieźle zapętlić próbując nadążyć za tokiem twojego rozumowania. Tak czy owak widze że nie załapałeś co chciałem przekazać w moim poście... w skrócie tłumacze jeszcze raz: Pomarańcza powinna pieniądze, które wydaje na firmy od kreowania wizerunku zainwestować w lepsze nagłośnienie bo to co mają to kwas godny potupaji w wiejskiej remizie. PZDR
morda jest offline   Reply With Quote