4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - UWAGA! Nowa zaraza na facebooku!!!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2011, 17:58   #40
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: UWAGA! Nowa zaraza na facebooku!!!

Cytat:
Napisał Vision_ Zobacz post
Haha, Gordon a nie rzuciło Ci się w oczy to, że adres był "skrócony" i nie było widać zamaskowanego ?
Sorry,ale na pierwszy rzut oka to pomyślałem, że to jakiś shit skoro nie pokazuje się właściwa domena. Jak dostałem to na fb to odrazu zapytałem kolege co mi wysyła, a on mi przekazał, że to nie on wysyła tylko jakiś wirus się panoszy..
W necie codziennie takie linki można znależć, a że ludzie ogłupieni tym fejsbukiem to klikają na co tylko popadnie ;D
Aż taki ciekaw byłeś tego linka, że nie mogłeś zapytać tej koleżanki co to jest ?
W ten sposób równie dobrze mógłbyś otworzyć paczkę z bomba jakby kurier Ci taką nagle dostarczył.
Myśleć trzeba.. Sam się tak załatwiłeś na własne życzenie ;D
Zresztą Wexio i kilka innych osób dobrze mówi, jak można trzymać tyle muzyki na jednym dysku xD
Przestroga na przyszłość DLA CIEBIE, i innych łatwowiernych.
Kolejny atak "zakończony sukcesem".
Czemu w sejmie takich geniuszów nie mają jak Ci co planują te ataki? Pozdrawiam.

ps. Codziennie masz takie mniejsze akcje. Napewno to nie akcja jednodniowa jak stwierdziłeś ;p

tyle że jak dostaję jakikolwiek link od swojego best kumpla to nie pytam, otwieram taki ludzki odruch po prostu no

aaaa. poza tym jedno.

Cytat:
Wexio i kilka innych osób
do mnie już nie musisz pisać o cokolwiek by pomóc czy wytłumaczyć pisz sobie do

Cytat:
kilka innych osób
jak to słit nazwane... wexio... ohh i ahh normalnie


dla Ciebie i innych łatwowiernych... nie no nie szczymię tego

Last edited by Gordon_FreeMaN; 08-09-2011 at 18:01.
Gordon_FreeMaN jest offline