4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - UWAGA! Nowa zaraza na facebooku!!!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-09-2011, 00:20   #39
Vision_
..:: Klubowicz ::..
  
 
Vision_'s Avatar
 
Dołączył/a: 28 Nov 2010
Miasto: Okolice Trójmiasta
Wiek: 32
Postów: 1 176
Tematów: 203
Podziękowań: 791
THX'ów: 2 194
Imię: Piotrek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 24 (+)
Vision_ 24
Odp: UWAGA! Nowa zaraza na facebooku!!!

Cytat:
Napisał ..:::NTP:::.. Zobacz post
do wszystkich tych chcą sobie nabić "jazdą po kimś" kilka punktów by być bardziej słitaśnym:


NA PIERWSZY RZUT OKA NIE ROZPOZNA TEGO NIEWINNIE WYGLĄDAJĄCY LINK OD Z N A J O M E G O NAPISAĆ CZCIONKĄ 96???

i właśnie po to założyłem ten temat, by ostrzec przed klikaniem w facebookowe linki, by się upewniać prostym pytaniem "co to jest" zanim się kliknie.....
Haha, Gordon a nie rzuciło Ci się w oczy to, że adres był "skrócony" i nie było widać zamaskowanego ?
Sorry,ale na pierwszy rzut oka to pomyślałem, że to jakiś shit skoro nie pokazuje się właściwa domena. Jak dostałem to na fb to odrazu zapytałem kolege co mi wysyła, a on mi przekazał, że to nie on wysyła tylko jakiś wirus się panoszy..
W necie codziennie takie linki można znależć, a że ludzie ogłupieni tym fejsbukiem to klikają na co tylko popadnie ;D
Aż taki ciekaw byłeś tego linka, że nie mogłeś zapytać tej koleżanki co to jest ?
W ten sposób równie dobrze mógłbyś otworzyć paczkę z bomba jakby kurier Ci taką nagle dostarczył.
Myśleć trzeba.. Sam się tak załatwiłeś na własne życzenie ;D
Zresztą Wexio i kilka innych osób dobrze mówi, jak można trzymać tyle muzyki na jednym dysku xD
Przestroga na przyszłość DLA CIEBIE, i innych łatwowiernych.
Kolejny atak "zakończony sukcesem".
Czemu w sejmie takich geniuszów nie mają jak Ci co planują te ataki? Pozdrawiam.

ps. Codziennie masz takie mniejsze akcje. Napewno to nie akcja jednodniowa jak stwierdziłeś ;p
__________________

Last edited by Vision_; 07-09-2011 at 00:42.
Vision_ jest offline